Άγγελος Καραϊσαρίδης

Άγγελος Καραϊσαρίδης

Καλημέρα φίλες και φίλοι μου να έχουμε μια ονειρεμένη δημιουργική χρονιά.

Έχουμε αγωνιστική δράση και ξεκίνημα για την Νέα χρονιά σ'όλα τα

πρωταθλήματα της Ένωσης.

Αναλυτικά:

ΣΑΒΒΑΤΟ 13.01.2018

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

Βρασίδας Βρασνών - Ποντιακός Πολυδενδρίου 

Γήπεδο: Βρασνών - ώρα: 15.00

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ΚΥΡΙΑΚΗ 14.01.2018

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

Θύελλα Περιστερώνα - Ελλήσποντος Μαδύτου 

Γήπεδο: Περιστερώνας - ώρα: 15.00

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

ΠΑΟ Ξυλούπολης - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς 

Γήπεδο: Ξυλούπολης - ώρα: 15.00

 

Αρης Ξηροποτάμου - Νέστωρ Οσσας 

Γήπεδο: Ξηροποτάμου - ώρα: 11.30

 

Ηρακλής Μοδίου - Δάφνη Ευαγγελισμού 

Γήπεδο: Μοδίου - ώρα: 15.00

 

ΜΑΣ Στίβου - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ 0-3 α.α.

Σήμερα είχαμε την οριστική απόφαση απο το Δ.Σ της Ομάδας του ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ

όπου δεν συνεχίζει στο υπόλοιπο του πρωταθλήματος.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

 

Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - Δόξα Γερακαρούς 

Γήπεδο: Νέας Απολλωνίας - ώρα: 11.30

 

Αετός Ανω Σταυρού - Εθνικός Προφήτη 

Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 15.00

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Εύχομαι ολόψυχα καλή επιτυχία σ'όλες τις Ομάδες του ΔΉΜΟΥ ΜΑΣ.

Πληροφορίες από το www.epsm.gr

 

Καλημέρα φίλες και φίλοι μου

Εύχομαι ολόψυχα σ'όλους να έχουμε μια δημιουργική και υγιείς χρονιά

και στους Αθλητές μας χωρίς τραυματισμούς.

Μία μικρή ανασκόπηση για τα πρωταθλήματα της Ένωσης μας μέχρι στιγμής

Στην Ά κατηγορία και ποίο συγκεκριμένα στον Β΄ΟΜΙΛΟ έχουμε την "ταλαιπωρημένη"ομάδα του ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ λόγω των χιλιομετρικών αποστάσεων

που διανύει κάθε Σαββατοκύριακο για να αγωνιστεί.

Ξεκίνησε Νοθρά θα έλεγα και βρίσκεται πλασματικά στην Προτελευταία θέση της βαθμολογίας αλλά πιστεύω θα ανακάψει στο Β΄Γύρο του Πρωταθλήματος.

Στην ίδια Κατηγορία στον Γ΄ΟΜΙΛΟ έχουμε την ομάδα της ΘΥΕΛΛΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ στην κορυφή με την ομάδα του ΕΘΝΙΚΟΥ ΣΟΧΟΥ να ισοβαθμούν.

Η όμαδα της ΘΥΕΛΛΑΣ καθέ χρονιά αγωνίζεται χωρίς άνχος καθώς στην ομάδα είναι μια ΠΑΡΕΑ όλοι τους και τους αρέσει αυτό που κάνουν στον

αγωνιστικό χώρο.

Ευχάριστη Έκπληξη του ομίλου είναι η ομάδα του ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΥ ΝΕΑΣ ΜΑΔΥΤΟΥ όπου στην πρώτη χρονιά της στην Ά Κατηγορία

η ομάδα βρίσκεται δίκαια στην 7 θέση της βαθμολογίας όπου αν ήταν ποίο προσεκτική σε κάποια παιχνίδια ίσως ήταν ποίο ψηλά

στο βαθμολογικό πίνακα του πρωταθλήματος.

Στην Β΄Κατηγορία στον 5΄όμιλο

έχουμε ένα ενδιαφέρον υπολογίσιμο πρώταθλημα όλες οι ομάδες μάχονται ξεχωριστά για να πετύχουν το σκοπό τους που

έχει βάλει από την Αρχή του Πρωταθλήματος.

Ο ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ βρίσκεται στην 2 θέση του πρώταθλήματος μαζί με ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑ, ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ

και ΔΙΓΕΝΗ ΚΡΥΝΟΡΙΟΥ. Ποιό κάτω της βαθμολόγιας είναι η ομάδα της ΔΑΦΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ του ΗΡΑΚΛΗ ΜΟΔΙΟΥ,

ΒΡΑΣΙΔΑ ΒΡΑΣΝΩΝ και ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ πιστεύω όλες οι ομάδες θα τα δώσουν όλα και στο τέλος θα κάνουν ταμείο.

Η δυσάρεστη έκπληξη του πρωταθλήματος έιναι η ομάδα του ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ όπου είναι ουραγός και δύσκολα θα συνέλθει 

διότι στο τελευταίο αγώνα δεν κατέβηκε στον ΔΡΥΜΟ όπου έπαιζε με την τοπική ΔΟΞΑ.

Στην Γ΄Κατηγορία στον 4΄όμιλο 

Έχουμε σ'ενα όμιλο "παρωδία" (προσωπική άποψη) καθώς συμμετέχουν μόνο 6!!! ομάδες

στην 2΄θέση βρίσκεται Ο ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ στην 3 θέση η ομάδα του ΑΕΤΟΥ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ

στην πρωτελευταία θέση του πρωταθλήματος η ομάδα του ΜΕΓΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ

είναι σίγουρο ό,τι όλες οι ομάδες του Πρωταθλήματος θα ανακάψουν εύκολα δύσκολα.

Περιλιπτικά θα ήθελα να πω καλή δύναμη σ'όλους αυτούς που ανακατεύονται με το 

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ σε οποιοδήποτε πόστο και να βρίσκονται και ποίο 

συγκεκριμένα στους παράγοντες των ομάδων διότι διανύουμε δύσκολες οικονομικές εποχές.

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ και μόνο.

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ

Υ.Γ οι ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ που ανεβαίνουν είναι εντελώς συμπτωματικές και τυχαίες.

 

 

 

Καλησπέρα φίλες και φίλοι μου

Τελευτάια παιχνίδια για την Ποδοσφαιρική σεζόν 2017-2018

Έχουμε "θερμές" αναμετρήσεις όπου θα καθηλώσουν το φίλαθλο κόσμο.

Αναλυτικά παρακάτω:

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 16.12.2017

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

Δόξα Αγ.Παύλου - ΠΑΟΚ Σταυρού 

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 17.00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Θύελλα Περιστερώνα 

Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 15.00

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Δόξα Δρυμού 

Γήπεδο: Ανοιξίας - ώρα: 15.00

 

ΠΑΟ Ξυλούπολης - Αρης Ξηροποτάμου 

Γήπεδο: Ξυλούπολης - ώρα: 15.00

 

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - Δάφνη Ευαγγελισμού 

Γήπεδο: Μελισσοχωρίου - ώρα: 15.00

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

Δόξα Γερακαρούς - Αετός Ανω Σταυρού 

Γήπεδο: Γερακαρούς - ώρα: 15.00

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 17.12.2017

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

Εθνικός Πυλαίας - Ελλήσποντος Μαδύτου 

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 15.00

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

Νέστωρ Οσσας - Βρασίδας Βρασνών 

Γήπεδο: Όσσας - ώρα: 12.00

 

Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Ηρακλής Μοδίου 

Γήπεδο: Ζαγκλιβερίου - ώρα: 15.00

 

Ποντιακός Πολυδενδρίου - ΜΑΣ Στίβου 

Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 11.30

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

Δράση Αρδαμερίου - Εθνικός Προφήτη 

Γήπεδο: Βασιλουδίου - ώρα: 11.30

 

ΑΟ Θράκης - Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Θα ήθελα να ευχήθω σ'ολες τις ομάδες και σ'όλους τους εμπλεκόμενους που ασχολούνται με το Ερασιτεχνικό Ποδόσφαιρο

"ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ Κ΄ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΤΟ ΝΕΟ ΕΤΟΣ"

               "ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ"

Με Υγεία πάνω από όλα και ό,τι αλλό επιθυμούν

Να πραγματοποιηθούν οι στόχοι που έχουν βάλει.

Πηγή από το WWW.EPSM.GR

 

 

Καλησπέρα φίλες και φίλοι μου

Ακόμα ένα ενδιαφέρον Σαββατοκύριακο πέρασε και είχαμε πολλές αμφίροπες αναμετρήσεις

(13η αγωνιστική)

 

ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 2 0 ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 2 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 2 ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 1 1 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ 3 2 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 1 1 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 4 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός   εκτός  
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ  33 0 30-10  10-3-0  17-3  7-0-0  13-7  3-3-0 
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ  27 0 33-9  8-3-1  14-1  4-1-0  19-8  4-2-1 
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ  24 0 32-13  7-3-2  28-5  6-0-0  4-8  1-3-2 
ΠΑΝΟΡΑΜΑ  21 0 25-21  6-3-3  12-7  4-1-1  13-14  2-2-2 
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ  20 0 19-19  6-2-4  10-8  4-1-1  9-11  2-1-3 
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  18 0 21-17  5-3-4  11-7  3-1-2  10-10  2-2-2 
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ  17 0 12-9  5-2-5  9-4  4-2-1  3-5  1-0-4 
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ  17 0 12-16  4-5-3  8-4  2-3-0  4-12  2-2-3 
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ  15 0 16-21  4-3-6  10-10  3-1-2  6-11  1-2-4 
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ  15 0 16-22  5-0-7  11-10  3-0-3  5-12  2-0-4 
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ  14 0 14-11  3-5-4  6-5  1-3-2  8-6  2-2-2 
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ  9 0 16-26  2-3-7  14-12  2-3-2  2-14  0-0-5 
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ  8 0 13-29  2-2-8  9-15  1-2-3  4-14  1-0-5 
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ  7 0 16-30  1-4-7  5-11  1-3-2  11-19  0-1-5 
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ  6 0 16-38  1-3-8  8-17  1-1-4  8-21  0-2-4 

 

ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 2 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 1 0 ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 2 3 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 1 0 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 0 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 4 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ

 

θμοί ποινές γκολ N/I/H εντός   εκτός  
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ  23 0 27-14  7-2-2  19-7  5-0-1  8-7  2-2-1 
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ  23 0 21-11  7-2-2  12-5  4-2-0  9-6  3-0-2 
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ  21 0 15-6  6-3-2  12-4  4-1-1  3-2  2-2-1 
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ  19 0 22-16  6-1-4  15-6  4-0-1  7-10  2-1-3 
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ  18 0 14-12  5-3-3  8-5  3-2-0  6-7  2-1-3 
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ  18 0 15-14  5-3-3  8-4  3-2-0  7-10  2-1-3 
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ  17 0 16-15  5-2-4  9-4  4-1-1  7-11  1-1-3 
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ  16 0 17-18  5-1-5  9-5  4-1-1  8-13  1-0-4 
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ  15 0 14-14  4-3-4  7-10  1-1-3  7-4  3-2-1 
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ  12 0 9-11  3-3-5  4-5  2-1-3  5-6  1-2-2 
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ  11 0 14-18  3-2-6  7-11  1-2-3  7-7  2-0-3 
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ  9 0 17-28  2-3-6  12-11  2-2-1  5-17  0-1-5 
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ  7 0 14-25  2-1-8  6-9  1-0-4  8-16  1-1-4 
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ  7 0 11-24  2-1-8  3-9  0-0-5  8-15  2-1-3 

 

ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 0 ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 1 1 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ 0 0 ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ 0 3 ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 1 4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ 1 1

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός   εκτός  
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ  20 0 18-7  6-2-1  8-3  3-1-0  10-4  3-1-1 
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ  18 0 16-13  5-3-2  8-6  2-2-1  8-7  3-1-1 
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ  17 0 21-12  5-2-2  11-5  2-1-1  10-7  3-1-1 
ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ  15 0 25-14  4-3-2  12-6  2-2-0  13-8  2-1-2 
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ  15 0 20-14  4-3-2  9-5  1-3-0  11-9  3-0-2 
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ  15 0 15-10  4-3-2  10-8  2-2-2  5-2  2-1-0 
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ  15 0 19-19  4-3-3  12-6  4-0-1  7-13  0-3-2 
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ  13 0 9-13  4-1-4  7-9  3-0-2  2-4  1-1-2 
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ  11 0 21-22  3-2-4  16-6  3-1-1  5-16  0-1-3 
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ  11 0 16-17  3-2-4  11-6  3-0-1  5-11  0-2-3 
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ  8 0 12-17  2-2-5  8-5  2-1-1  4-12  0-1-4 
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ  6 0 4-16  1-3-6  4-9  1-1-3  0-7  0-2-3 
ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ  -1 -2 1-23  0-1-8  0-7  0-1-4  1-16 

0-0-4 

 

Μ.ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ 2 2 ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ 3 0 ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ 1 0 ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός   εκτός  
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ  19 0 17-6  6-1-1  6-2  3-0-0  11-4  3-1-1 
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ  16 0 10-7  5-1-2  7-6  3-0-2  3-1  2-1-0 
ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ  13 0 12-7  4-1-3  6-4  2-1-1  6-3  2-0-2 
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ  10 0 8-10  3-1-4  4-3  2-0-2  4-7  1-1-2 
ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ  3 -3 10-18  2-0-6  5-9  1-0-3  5-9  1-0-3 
Μ.ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ  1 -4 6-15  1-2-5  4-7  0-2-2  2-8  1-0-

 

Πηγή από το www.epsm.gr

 

Καλημέρα φίλες και φίλοι και αυτό το Σαββατοκύριακο έχουμε αγωνιστική δράση σ'ολες τις Κατηγορίες των

Πρωταθλημάτων της Ε.Π.Σ.Μ

Για  να θυμηθούμε λίγο τις μέχρι στιγημής Βαθμολογίες:

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός   εκτός  
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ  27 0 26-9  8-3-0  15-3  6-0-0  11-6  2-3-0 
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ  23 0 30-7  7-2-1  13-1  3-1-0  17-6  4-1-1 
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ  18 0 26-11  5-3-2  22-3  4-0-0  4-8  1-3-2 
ΠΑΝΟΡΑΜΑ  17 0 20-19  5-2-3  8-6  3-1-1  12-13  2-1-2 
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ  17 0 17-18  5-2-4  8-7  3-1-1  9-11  2-1-3 
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ  16 0 11-15  4-4-3  8-4  2-3-0  3-11  2-1-3 
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  15 0 19-13  4-3-3  10-7  2-1-2  9-6  2-2-1 
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ  15 0 15-17  4-3-4  10-10  3-1-2  5-7  1-2-2 
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ  14 0 9-6  4-2-4  6-2  3-2-1  3-4  1-0-3 
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ  13 0 12-8  3-4-3  4-3  1-2-2  8-5  2-2-1 
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ  12 0 10-19  4-0-6  7-10  2-0-3  3-9  2-0-3 
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ  8 0 14-23  2-2-6  13-11  2-2-2  1-12  0-0-4 
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ  7 0 11-23  2-1-7  7-13  1-1-3  4-10  1-0-4 
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ  6 0 14-25  1-3-6  4-10  1-2-2  10-15  0-1-4 
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ  5 0 13-34  1-2-7  7-15  1-1-3  6-19  0-1-4 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός   εκτός  
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ  18 0 11-5  5-3-1  8-4  3-1-1  3-1  2-2-0 
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ  17 0 23-13  5-2-2  17-7  4-0-1  6-6  1-2-1 
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ  17 0 14-8  5-2-2  9-3  3-2-0  5-5  2-0-2 
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ  17 0 13-9  5-2-2  7-3  3-1-0  6-6  2-1-2 
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ  17 0 13-9  5-2-2  8-5  3-2-0  5-4  2-0-2 
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ  16 0 17-13  5-1-3  10-4  3-0-1  7-9  2-1-2 
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ  14 0 13-10  4-2-3  8-4  3-1-1  5-6  1-1-2 
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ  14 0 12-11  4-2-3  6-8  1-1-2  6-3  3-1-1 
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ  13 0 14-15  4-1-4  8-5  3-1-1  6-10  1-0-3 
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ  10 0 11-12  3-1-5  4-5  1-1-2  7-7  2-0-3 
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ  8 0 6-9  2-2-5  3-5  1-1-3  3-4  1-1-2 
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ  8 0 16-26  2-2-5  11-10  2-1-1  5-16  0-1-4 
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ  7 0 9-17  2-1-6  1-6  0-0-4  8-11  2-1-2 
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ  1 0 7-22  0-1-8  2-8  0-0-4  5-14  0-1-4 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός   εκτός  
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ  16 0 15-6  5-1-1  5-2  2-1-0  10-4  3-0-1 
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ  14 0 14-12  4-2-2  7-5  2-1-1  7-7  2-1-1 
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ  13 0 12-7  4-1-2  9-7  2-1-2  3-0  2-0-0 
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ  13 0 8-9  4-1-3  6-5  3-0-1  2-4  1-1-2 
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ  12 0 16-10  3-3-1  9-5  1-3-0  7-5  2-0-1 
ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ  11 0 20-12  3-2-2  10-4  2-1-0  10-8  1-1-2 
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ  11 0 12-10  3-2-2  2-3  0-1-1  10-7  3-1-1 
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ  11 0 15-14  3-2-3  11-6  3-0-1  4-8  0-2-2 
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ  11 0 15-17  3-2-3  9-5  3-0-1  6-12  0-2-2 
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ  10 0 19-14  3-1-3  16-6  3-0-1  3-8  0-1-2 
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ  6 0 4-14  1-3-4  4-8  1-1-2  0-6  0-2-2 
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ  4 0 8-16  1-1-5  5-5  1-1-1  3-11  0-0-4 
ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ  -1 -2 0-17  0-1-6  0-4  0-1-3  0-13  0-0-3 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός   εκτός  
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ  15 0 14-4  5-0-1  6-2  3-0-0  8-2  2-0-1 
ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ  10 0 9-5  3-1-1  6-3  2-1-0  3-2  1-0-1 
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ  10 0 8-7  3-1-2  5-6  1-0-2  3-1  2-1-0 
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ  7 0 5-9  2-1-3  1-2  1-0-1  4-7  1-1-2 
ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ  6 0 10-11  2-0-3  5-6  1-0-2  5-5  1-0-1 
Μ.ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ  -3 -4 3-13  0-1-5  2-5  0-1-2  1-8  0-0-3 

ΣΑΒΒΑΤΟ 02 ΔΕΚ 2017

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Πανόραμα - ΠΑΟΚ Σταυρού 

Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 15.00

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Δόξα Δρυμού - Ηρακλής Μοδίου 

Γήπεδο: Δρυμού - ώρα: 15.00

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 03.12.2017

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Μακεδονικός Ασκού - Θύελλα Περιστερώνα 

Γήπεδο: Ασκού - ώρα: 15.00

 

Δόξα Ασσήρου - Ελλήσποντος Μαδύτου 

Γήπεδο: Ασσήρου - ώρα: 15.00

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Διγενής Κρυονερίου 

Γήπεδο: Ανοιξίας - ώρα: 11.00

 

Αρης Ξηροποτάμου - Βρασίδας Βρασνών 

Γήπεδο: Ξηροποτάμου - ώρα: 11.30

 

ΠΑΟ Ξυλούπολης - ΜΑΣ Στίβου 

Γήπεδο: Ξυλούπολης - ώρα: 15.00

 

Νέστωρ Οσσας - Δάφνη Ευαγγελισμού 

Γήπεδο: Όσσας - ώρα: 11.30

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

Αετός Ανω Σταυρού - Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας 

Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 15.0

 

Εθνικός Προφήτη - ΑΟ Θράκης 

Γήπεδο: Προφήτη - ώρα: 11.30

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Καλή Επιτυχία σ'όλες τις ομάδες του Δήμου μας για ακόμα μια φορά

και πάνω από ολά χωρίς ακρότητες

"ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ"

Καλησπέρα Φίλες και Φίλοι μου

ακόμα ένα  Γεμάτο ΣαββατοΚύριακο για τα πρωταθλήματα της Ένωση μας.

Αναλυτικά παρακάτω:

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 25.11.2017

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Βρασίδας Βρασνών - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς 

Γήπεδο: Βρασνών - ώρα: 15.00

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 26.11.2017

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟΚ Σταυρού - Ελευθεριακός 

Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 15.00

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

Θύελλα Περιστερώνα - Χελιδόνια 

Γήπεδο: Περιστερώνας - ώρα: 11.30

 

Ελλήσποντος Μαδύτου - Αίας Ευόσμου 

Γήπεδο: Μαδύτου - ώρα: 15.00

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

Ηρακλής Μοδίου - Διγενής Κρυονερίου 

Γήπεδο: Μοδίου - ώρα: 11.30

 

ΜΑΣ Στίβου - Αρης Ξηροποτάμου 

Γήπεδο: Στίβου - ώρα: 15.00

 

Δάφνη Ευαγγελισμού - ΠΑΟ Ξυλούπολης 

Γήπεδο: Ευαγγελισμού - ώρα: 15.00

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

Δράση Αρδαμερίου - Αετός Ανω Σταυρού 

Γήπεδο: Βασιλουδίου - ώρα: 15.00

 

Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - Εθνικός Προφήτη 

Γήπεδο: Νέας Απολλωνίας - ώρα: 15.00

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ Σ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΜΑΣ

 

Βροχερή Καλημέρα φίλες και φίλοι μου.

Έχουμε αγωνιστική δράση σ'όλες τις Κατηγορίες της Ε.Π.Σ.Μ

Αναλυτικά:

ΣΑΒΒΑΤΟ 18.11.2017

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ΠΑΟΚ Σταυρού - Ελευθεριακός 

Γήπεδο: Αγίου Βασιλείουώρα: 15.00

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Βρασίδας Βρασνών - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς 

Γήπεδο: Βρασνών - ώρα: 15.00

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Δράση Αρδαμερίου - Αετός Ανω Σταυρού 

Γήπεδο: Βασιλουδίου - ώρα: 15.00

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 19.11.2017

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

Θύελλα Περιστερώνα - Χελιδόνια 

Γήπεδο: Περιστερώνας - ώρα: 11.30

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

Ηρακλής Μοδίου - Διγενής Κρυονερίου 

Γήπεδο: Μοδίου - ώρα: 11.30

 

ΜΑΣ Στίβου - Αρης Ξηροποτάμου 

Γήπεδο: Στίβου - ώρα: 15.00

 

Δάφνη Ευαγγελισμού - ΠΑΟ Ξυλούπολης 

Γήπεδο: Ευαγγελισμού - ώρα: 15.00

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - Εθνικός Προφήτη 

Γήπεδο: Νέας Απολλωνίας - ώρα: 15.00

 

Πηγή από το www.epsm.gr

ΕΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΑΒΟΛΕΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙΩΝ ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΛΟΓΩ ΑΣΧΗΜΩΝ ΚΑΙΡΙΚΩΝ ΣΥΝΘΗΚΩΝ!!!

Καλή εβδομάδα φίλες και φίλοι μου να έχουμε, μετά από μεγάλη "αποχή" ξανά γράφω:

Είχαμε αγωνιστική δράση σ'όλες τις κατηγορίες των πρωταθλημάτων της Ε.Π.Σ.Μ

Αναλυτικά είχαμε στην Α΄κατηγορία στον 2όμιλο

Ήττα για τον ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ μέσα στην ΚΡΙΘΙΑ με 1-0

στον 3όμιλο είχαμε ήττα  για τον ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟ ΜΑΔΥΤΟΥ μέσα στον ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟ με 2-1

και νικήφορο αποτέλεσμα με ανατροπή για την ομάδα της ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ από 2-1 κατά τις έγινε

σε λίγα λεπτά 2-3 υπέρ της μέσα στην ΕΥΚΑΡΠΙΑ.

Στην Β΄κατηγορία στον 5'ομιλο είχαμε 

Νίκη με 4-0 του ΒΡΑΣΙΔΑ ΒΡΑΣΝΩΝ με αντίπαλο τον ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ με 4-0

Ισσόπαλη η αναμέτρηση με 1-1 ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ Κ ΗΡΑΚΛΗ ΜΟΔΙΟΥ

Σπουδαίο διπλό για την ομάδα της ΔΑΦΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ με 0-1 μέσα στον ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟ.

Στην Γ΄κατηγορία στον 4'ομιλο έιχαμε την

Ήττα του ΜΕΓΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ με 1-0 στην ΓΕΡΑΚΑΡΟΥ

Σπουδαίο διπλό του ΑΕΤΟΥ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ με 0-1 μέσα στο ΠΡΟΦΗΤΗ όπου έχασε για δεύτερη συνεχόμενη εντός έδρα.

(10η αγωνιστική)

ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ 0 0 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 1 ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 2 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
ΠΑΝΟΡΑΜΑ 3 1 ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1 2 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 1 2 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ 1 0 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ  24 0 23-8  7-3-0  12-2  5-0-0  11-6  2-3-0 
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ  20 0 24-6  6-2-1  13-1  3-1-0  11-5  3-1-1 
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ  17 0 26-11  5-2-2  22-3  4-0-0  4-8  1-2-2 
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ  17 0 16-15  5-2-3  8-7  3-1-1  8-8  2-1-2 
ΠΑΝΟΡΑΜΑ  17 0 20-19  5-2-3  8-6  3-1-1  12-13  2-1-2 
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  15 0 18-10  4-3-2  10-7  2-1-2  8-3  2-2-0 
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ  15 0 15-16  4-3-3  10-9  3-1-1  5-7  1-2-2 
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ  13 0 12-7  3-4-2  4-2  1-2-1  8-5  2-2-1 
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ  13 0 10-15  3-4-3  8-4  2-3-0  2-11  1-1-3 
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ  11 0 7-6  3-2-4  4-2  2-2-1  3-4  1-0-3 
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ  9 0 9-19  3-0-6  7-10  2-0-3  2-9  1-0-3 
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ  8 0 14-21  2-2-5  13-11  2-2-2  1-10  0-0-3 
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ  5 0 13-22  1-2-5  4-10  1-1-2  9-12  0-1-3 
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ  4 0 8-22  1-1-7  4-12  0-1-3  4-10  1-0-4 
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ  2 0 9-27  0-2-6  3-8  0-1-2  6-19  0-1-4 

 (8η αγωνιστική)

ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 2 3 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 4 0 ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 1 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 2 1 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 1 2 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ  17 0 11-5  5-2-1  8-4  3-1-1  3-1  2-1-0 
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ  16 0 15-10  5-1-2  10-4  3-0-1  5-6  2-1-1 
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ  16 0 13-9  5-1-2  7-3  3-0-0  6-6  2-1-2 
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ  14 0 20-12  4-2-2  14-6  3-0-1  6-6  1-2-1 
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ  14 0 13-8  4-2-2  9-3  3-2-0  4-5  1-0-2 
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ  14 0 10-7  4-2-2  5-3  2-2-0  5-4  2-0-2 
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ  11 0 12-10  3-2-3  7-4  2-1-1  5-6  1-1-2 
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ  11 0 10-11  3-2-3  4-8  0-1-2  6-3  3-1-1 
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ  10 0 11-11  3-1-4  4-5  1-1-2  7-6  2-0-2 
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ  10 0 11-14  3-1-4  5-4  2-1-1  6-10  1-0-3 
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ  8 0 5-6  2-2-4  3-5  1-1-3  2-1  1-1-1 
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ  8 0 15-23  2-2-4  11-10  2-1-1  4-13  0-1-3 
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ  7 0 9-16  2-1-5  1-5  0-0-3  8-11  2-1-2 
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ  1 0 7-20  0-1-7  2-8  0-0-4  5-12  0-1-3 

 

(7η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ 1 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ 4 0 ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 2 0 Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 0 1 ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 1 0 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ  14 0 14-10  4-2-1  7-5  2-1-1  7-5  2-1-0 
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ  13 0 11-5  4-1-1  8-5  2-1-1  3-0  2-0-0 
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ  11 0 14-6  3-2-0  7-3  1-2-0  7-3  2-0-0 
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ  11 0 15-16  3-2-2  9-5  3-0-1  6-11  0-2-1 
ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ  10 0 18-10  3-1-2  10-4  2-1-0  8-6  1-0-2 
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ  10 0 11-5  3-1-1  3-2  1-1-0  8-3  2-0-1 
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ  10 0 7-9  3-1-3  5-5  2-0-1  2-4  1-1-2 
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ  8 0 11-10  2-2-2  2-3  0-1-1  9-7  2-1-1 
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ  8 0 13-14  2-2-3  9-6  2-0-1  4-8  0-2-2 
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ  7 0 15-14  2-1-3  12-6  2-0-1  3-8  0-1-2 
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ  6 0 4-10  1-3-3  4-8  1-1-2  0-2  0-2-1 
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ  4 0 8-16  1-1-5  5-5  1-1-1  3-11  0-0-4 
ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ  -1 -2 0-16  0-1-5  0-3  0-1-2  0-13  0-0-3 


ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ 1 3 ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ 1 0 Μ.ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ 0 1 ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ  12 0 12-4  4-0-1  4-2  2-0-0  8-2  2-0-1 
ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ  10 0 9-5  3-1-1  6-3  2-1-0  3-2  1-0-1 
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ  7 0 7-7  2-1-2  5-6  1-0-2  2-1  1-1-0 
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ  7 0 5-7  2-1-2  1-2  1-0-1  4-5  1-1-1 
ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ  6 0 10-11  2-0-3  5-6  1-0-2  5-5  1-0-1 
Μ.ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ  -3 -4 3-12  0-1-4  2-4  0-1-1  1-8  0-0-3 

 

 

 Πηγή από το www.epsm.gr

Καλημέρα φίλοι και φίλες μου

και αυτό το Σαββατοκύριακο έχουμε αγωνιστική δράση σ'όλες τις κατηγοριές των Πρωταθλημάτων της Ε.Π.Σ.Μ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 21/10/2017

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

Δράση Αρδαμερίου - Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας 
Γήπεδο: Βασιλουδίου - ώρα: 16.30

Δόξα Γερακαρούς - Εθνικός Προφήτη 
Γήπεδο: Γερακαρούς - ώρα: 16.30

ΚΥΡΙΑΚΗ 22/10/2017

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

Αστραπή Μεσαίου - ΠΑΟΚ Σταυρού 
Γήπεδο: Μεσαίου - ώρα: 16.30

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Θύελλα Περιστερώνα 
Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα: 16.30

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου 
Γήπεδο: Ανοιξίας - ώρα: 12.00

ΜΑΣ Στίβου - Δάφνη Ευαγγελισμού 
Γήπεδο: Στίβου - ώρα: 11.30

Ηρακλής Μοδίου - Ποντιακός Πολυδενδρίου 
Γήπεδο: Μοδίου - ώρα: 16.30

Βρασίδας Βρασνών - Απόλλων Ζαγκλιβερίου 
Γήπεδο: Βρασνών - ώρα: 16.30

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

ΑΟ Θράκης - Αετός Ανω Σταυρού 
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 13.30

 

Καλή Επιτυχία σ'όλες τις ομάδες του Δήμου μας

Καλημέρα Φίλοι και Φίλες μου να έχουμε μια υπέροχη Εβδομάδα.

Είχαμε αγωνιστική και αυτό το Σαββατοκύριακο σ'όλα τα Πρωταθλήματα της Ε.Π.Σ.Μ

Σελίδα 1 από 4
Top