Άγγελος Καραϊσαρίδης

Άγγελος Καραϊσαρίδης

Καλημέρα φίλοι και φίλες μου

και αυτό το Σαββατοκύριακο έχουμε αγωνιστική δράση σ'όλες τις κατηγοριές των Πρωταθλημάτων της Ε.Π.Σ.Μ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 21/10/2017

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

Δράση Αρδαμερίου - Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας 
Γήπεδο: Βασιλουδίου - ώρα: 16.30

Δόξα Γερακαρούς - Εθνικός Προφήτη 
Γήπεδο: Γερακαρούς - ώρα: 16.30

ΚΥΡΙΑΚΗ 22/10/2017

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

Αστραπή Μεσαίου - ΠΑΟΚ Σταυρού 
Γήπεδο: Μεσαίου - ώρα: 16.30

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Θύελλα Περιστερώνα 
Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα: 16.30

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου 
Γήπεδο: Ανοιξίας - ώρα: 12.00

ΜΑΣ Στίβου - Δάφνη Ευαγγελισμού 
Γήπεδο: Στίβου - ώρα: 11.30

Ηρακλής Μοδίου - Ποντιακός Πολυδενδρίου 
Γήπεδο: Μοδίου - ώρα: 16.30

Βρασίδας Βρασνών - Απόλλων Ζαγκλιβερίου 
Γήπεδο: Βρασνών - ώρα: 16.30

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

ΑΟ Θράκης - Αετός Ανω Σταυρού 
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 13.30

 

Καλή Επιτυχία σ'όλες τις ομάδες του Δήμου μας

Καλημέρα Φίλοι και Φίλες μου να έχουμε μια υπέροχη Εβδομάδα.

Είχαμε αγωνιστική και αυτό το Σαββατοκύριακο σ'όλα τα Πρωταθλήματα της Ε.Π.Σ.Μ

Καλησπέρα φίλοι και φίλες

Να έχουμε μια υπέροχη ημέρα το έρχομενο Σαββατοκύριακο έχουμε αγωνιστική δράση σ' όλα τα πρωταθλήματα της Ε.Π.Σ.Μ

maditos1-960x410

Καλήμερα φίλες και φίλοι μου καλή υγιείης εβδομάδα να έχουμε προσοχή στις ιώσεις που υπάρχουν αυτή την περίοδο.

Αυτό το Σαββατοκύριακο που μας πέρασε είχαμε έναρξη της Β΄Κατηγορίας στην Ε.Π.Σ.Μ

Αναλυτικά είχαμε τα εξής αποτελέσματα:

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (2η αγωνιστική)

 

ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 1 5 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 0 2 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 1 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ 1 4 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 1 4 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ 1 0 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ 6 1 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός   εκτός  
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ  6 0 11-2  2-0-0  6-1  1-0-0  5-1  1-0-0 
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ  6 0 9-1  2-0-0  8-1  1-0-0  1-0  1-0-0 
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ  6 0 8-2  2-0-0  3-1  1-0-0  5-1  1-0-0 
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  6 0 6-1  2-0-0  2-0  1-0-0  4-1  1-0-0 
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ  4 0 3-1  1-1-0  1-1  0-1-0  2-0  1-0-0 
ΠΑΝΟΡΑΜΑ  3 0 5-6  1-0-1  1-5  0-0-1  4-1  1-0-0 
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ  3 0 1-2  1-0-1  1-0  1-0-0  0-2  0-0-1 
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ  3 0 4-6  1-0-1  3-0  1-0-0  1-6  0-0-1 
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ  1 0 1-1  0-1-0  1-1  0-1-0  0-0  0-0-0 
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ  1 0 1-2  0-1-1  0-1  0-0-1  1-1  0-1-0 
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ  1 0 2-5  0-1-1  1-4  0-0-1  1-1  0-1-0 
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ  0 0 1-5  0-0-2  0-2  0-0-1  1-3  0-0-1 
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ  0 0 0-4  0-0-2  0-0  0-0-0  0-4  0-0-2 
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ  0 0 1-5  0-0-1  1-5  0-0-1  0-0  0-0-0 
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ  0 0 2-12  0-0-2  1-4  0-0-1  1-8  0-0-1 

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

  ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ     ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
  ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ     ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ     ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
  ΠΑΝΟΡΑΜΑ     ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
  ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ     ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ
  ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ     ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
  ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ     ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ

 

 

3ος Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (2η αγωνιστική)

 

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 0 0 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 1 2 ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 3 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 1 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 1 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 2 2 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ 3 3 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

 

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός   εκτός  
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ  6 0 4-2  2-0-0  2-1  1-0-0  2-1  1-0-0 
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ  4 0 6-3  1-1-0  6-3  1-0-0  0-0  0-1-0 
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ  4 0 5-2  1-1-0  4-1  1-0-0  1-1  0-1-0 
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ  4 0 2-0  1-1-0  2-0  1-1-0  0-0  0-0-0 
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ  4 0 4-2  1-1-0  2-0  1-0-0  2-2  0-1-0 
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ  4 0 3-2  1-1-0  2-2  0-1-0  1-0  1-0-0 
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ  3 0 3-3  1-0-1  1-2  0-0-1  2-1  1-0-0 
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ  3 0 3-3  1-0-1  3-1  1-0-0  0-2  0-0-1 
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ  3 0 3-3  1-0-1  2-0  1-0-0  1-3  0-0-1 
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ  1 0 1-3  0-1-1  1-1  0-1-0  0-2  0-0-1 
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ  1 0 3-5  0-1-1  0-0  0-0-0  3-5  0-1-1 
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ  1 0 4-7  0-1-1  3-3  0-1-0  1-4  0-0-1 
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ  0 0 1-3  0-0-2  0-1  0-0-1  1-2  0-0-1 
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ  0 0 4-8  0-0-2  1-2  0-0-1  3-6 

0-0-1 

 

 

 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

  ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ     ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
  ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ     ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
  ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ     ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
  ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
  ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
  ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ

 

 

 Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 5ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

 

ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ 0 4 ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ 2 1 ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ 1 1 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 1 3 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ 0 1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ 3 0 ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός   εκτός  
ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ  3 0 4-0  1-0-0  0-0  0-0-0  4-0  1-0-0 
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ  3 0 3-0  1-0-0  3-0  1-0-0  0-0  0-0-0 
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ  3 0 3-1  1-0-0  0-0  0-0-0  3-1  1-0-0 
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ  3 0 2-1  1-0-0  2-1  1-0-0  0-0  0-0-0 
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ  3 0 1-0  1-0-0  0-0  0-0-0  1-0  1-0-0 
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ  1 0 1-1  0-1-0  0-0  0-0-0  1-1  0-1-0 
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ  1 0 1-1  0-1-0  1-1  0-1-0  0-0  0-0-0 
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ  0 0 0-0  0-0-0  0-0  0-0-0  0-0  0-0-0 
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ  0 0 1-2  0-0-1  0-0  0-0-0  1-2  0-0-1 
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ  0 0 1-3  0-0-1  1-3  0-0-1  0-0  0-0-0 
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ  0 0 0-3  0-0-1  0-0  0-0-0  0-3  0-0-1 
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ  0 0 0-4  0-0-1  0-4  0-0-1  0-0  0-0-0 
ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ  -2 -2 0-1  0-0-1  0-1  0-0-1  0-0  0-0-0 


2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

  ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ     ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ
  ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ     ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ
  ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ     Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
  ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ     ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ
  ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ     ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ
  ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ     ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ

Καλή σεζόν σ ΄όλους τους ποδοσφαιριστές με υγεία πάνω από όλα χωρίς τραυματισμούς στους προπονητές καλή συνέχεια στο έργο τους στους παράγοντες των ομάδων καλή ευτυχισμένη χρονιά να έχουν και να είναι δίπλα στις αγαπημένες τους ομάδες.

Καλή αρχή σ΄ολο το Φίλαθλο κόσμο τον οποίο τον έχουν ανάγκη οι ομάδες!!!

(Πηγή από το )

www.epsm.gr

thyella 2017

ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΦΙΛΕΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ

Μετά από ένα μεγάλο χρονικό διάστημα απουσίας μου ξανά είμα εδώ παρών!!

Το προηγούμενο Σαββατοκύριακο είχαμε κύπελλο για την Ά Φάση του θεσμού

όπου είχαμε τα παρακάτω αποτελέσματα για τις ομάδες του δήμου μας

ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ-ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ  2-0

ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ-ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 1-0

ΚΑΙ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ-ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑΣ 2-3

χθεσινή αναμέτρηση είχαμε ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ-ΣΑΝΤΟΣ 2-1

Χθές είχαμε και πρεμιέρα για την Ά Κατηγορία της Ένωσης

σε επόμενο άρθρο να πω περισσότερα και την προσωπική μου άποψη!!!!

 

(1η αγωνιστική)

 

 

ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 3 1 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ 1 1 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 1 1 ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 8 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2 0 ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΠΑΝΟΡΑΜΑ 1 5 ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 3 0 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ

 

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός   εκτός  
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ  3 0 8-1  1-0-0  8-1  1-0-0  0-0  0-0-0 
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ  3 0 5-1  1-0-0  0-0  0-0-0  5-1  1-0-0 
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ  3 0 3-0  1-0-0  3-0  1-0-0  0-0  0-0-0 
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ  3 0 3-1  1-0-0  3-1  1-0-0  0-0  0-0-0 
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  3 0 2-0  1-0-0  2-0  1-0-0  0-0  0-0-0 
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ  1 0 1-1  0-1-0  1-1  0-1-0  0-0  0-0-0 
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ  1 0 1-1  0-1-0  0-0  0-0-0  1-1  0-1-0 
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ  1 0 1-1  0-1-0  1-1  0-1-0  0-0  0-0-0 
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ  1 0 1-1  0-1-0  0-0  0-0-0  1-1  0-1-0 
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ  0 0 0-0  0-0-0  0-0  0-0-0  0-0  0-0-0 
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ  0 0 0-2  0-0-1  0-0  0-0-0  0-2  0-0-1 
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ  0 0 1-3  0-0-1  0-0  0-0-0  1-3  0-0-1 
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ  0 0 0-3  0-0-1  0-0  0-0-0  0-3  0-0-1 
ΠΑΝΟΡΑΜΑ  0 0 1-5  0-0-1  1-5  0-0-1  0-0  0-0-0 
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ  0 0 1-8  0-0-1

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

  ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ     ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
  ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ     ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
  ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ     ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
  ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ     ΠΑΝΟΡΑΜΑ
  ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ     ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
  ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ     ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

 

 

(1η αγωνιστική)

 

 

ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 6 3 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 2 0 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 2 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 4 1 ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 2 0

ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός   εκτός  
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ  3 0 6-3  1-0-0  6-3  1-0-0  0-0  0-0-0 
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ  3 0 4-1  1-0-0  4-1  1-0-0  0-0  0-0-0 
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ  3 0 2-0  1-0-0  2-0  1-0-0  0-0  0-0-0 
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ  3 0 2-0  1-0-0  2-0  1-0-0  0-0  0-0-0 
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ  3 0 2-0  1-0-0  2-0  1-0-0  0-0  0-0-0 
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ  3 0 2-1  1-0-0  0-0  0-0-0  2-1  1-0-0 
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ  3 0 1-0  1-0-0  0-0  0-0-0  1-0  1-0-0 
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ  0 0 0-1  0-0-1  0-1  0-0-1  0-0  0-0-0 
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ  0 0 1-2  0-0-1  1-2  0-0-1  0-0  0-0-0 
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ  0 0 0-2  0-0-1  0-0  0-0-0  0-2  0-0-1 
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ  0 0 0-2  0-0-1  0-0  0-0-0  0-2  0-0-1 
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ  0 0 0-2  0-0-1  0-0  0-0-0  0-2  0-0-1 
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ  0 0 3-6  0-0-1  0-0  0-0-0  3-6  0-0-1 
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ  0 0 1-4  0-0-1  0-0  0-0-0  1-4  0-0-1 

 

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ     ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
  ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ     ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
  ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ     ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ     ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ     ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
  ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ     ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

Καλή αγωνιστική σ όλους χωρίς τραυματίες

Άγγελος Καραϊσαρίδης

aeagiosgeorgios1

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΦΙΛΕΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ

ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ

ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΕ ΕΙΧΑΜΕ ΑΥΛΑΙΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΗΣ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 

ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΕΝΑΡΞΗ ΑΓΩΝΩΝ ΜΠΑΡΑΖ ΣΤΗΝ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΠΟΙΟ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ:

 

(30η αγωνιστική)

 

 

ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 7 2 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2 1 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 0 3 ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 1 1 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 1 1 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 0 5 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 1 3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 3 0

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 
ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός   εκτός  
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ  69 0 83-35  21-6-3  49-21  11-3-1  34-14  10-3-2 
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ  68 0 76-26  20-8-2  39-8  11-4-0  37-18  9-4-2 
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ  58 0 69-36  17-7-6  33-11  9-4-2  36-25  8-3-4 
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ  55 0 65-41  17-4-9  38-19  10-1-4  27-22  7-3-5 
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ  55 0 48-28  16-7-7  29-16  9-2-4  19-12  7-5-3 
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ  54 0 67-35  16-6-8  31-15  8-5-2  36-20  8-1-6 
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ  52 0 58-35  15-7-8  33-16  9-3-3  25-19  6-4-5 
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ  44 0 50-60  13-5-12  29-30  7-2-6  21-30  6-3-6 
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  42 0 44-41  12-6-12  27-18  8-3-4  17-23  4-3-8 
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ  39 0 56-49  11-6-13  33-20  8-3-4  23-29  3-3-9 
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  39 0 46-57  12-3-15  27-24  8-1-6  19-33  4-2-9 
ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ  33 0 44-65  10-3-17  22-21  6-2-7  22-44  4-1-10 
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ  29 0 43-68  7-8-15  27-29  6-4-5  16-39  1-4-10 
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ  27 0 44-67  8-3-19  27-30  6-2-7  17-37  2-1-12 
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ  15 0 32-94  4-3-23  15-43  2-2-11  17-51  2-1-12 
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ  -2 -2 4-92  0-0-30  3-46  0-0-15  1-46  0-0-15 

B΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

5ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η φάση Play-Off )
Διγενής Κρυονερίου – ΠΑΟΚ Ανοιξιάς 3-3 (3-4 στα πέναλτι)
Φοίνικας Σχολαρίου – Δάφνη Ευαγγελισμού 3-1
 
5ος ΟΜΙΛΟΣ
(τελικός Play-Out)
Βρασίδας Βρασνών – Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας 3-0 Α.α
 
(Άγγελος Καραϊσαρίδης)
Πληροφορίες από το www.epsm.gr

berasitexniki

 

Καλημέρα φίλες και φίλοι μου

Το ερχόμενο σαββατοκύριακο που ακολουθεί έχουμε την αυλαία του πρωταθλήματος της Ά κατηγορίας στον ΄4 όμιλο καθώς επίσης και αγώνες κατάταξης στην Β΄κατηγορία στον 5΄όμιλο.
ΕΣΚΕΔΟ

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 30.04.2017

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (30η αγωνιστική)

 

Αρης Καβαλαρίου - Αρης Ξηροποτάμου

Γήπεδο: Καβαλαρίου - ώρα: 17.00

 

ΑΕ Αγ.Γεωργίου - ΠΑΟΚ Σταυρού

Γήπεδο: Ασπροβάλτας - ώρα: 17.00

 

ΠΑΟ Δορκάδας - Θύελλα Περιστερώνα

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 17.00

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Off - 1η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Διγενής Κρυονερίου - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς

Γήπεδο: Κρυονερίου - ώρα: 16.30

 

Φοίνικας Σχολαρίου - Δάφνη Ευαγγελισμού

Γήπεδο: Σχολαρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 16.30

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Out - 1η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Βρασίδας Βρασνών - Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας

Γήπεδο: Βρασνών - ώρα: 16.30

 

 

Ευχόμαστε ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ σ΄όλες τις ομάδες του Δήμου μας

Άγγελος Καραϊσαρίδης (Πηγή από το www.epsm.gr)

vrasidasomadaa

Καλημέρα φίλες και φίλοι μου και καλή μας Εβδομάδα.

Το Σαββατοκύριακο που μας πέρασε είχαμε συγκλονιστικές αναμετρήσεις στο Πρωτάθλημα της Ά Κατηγορίας του 4΄Ομίλου

καθώς επίσης και την αυλαία του Πρωταθλήματος της Β΄Κατηγορίας του 5΄Ομίλου.

Αναλυτικά είχαμε:

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

 

(29η αγωνιστική)

 

 

ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 3 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 3 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 2 0 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ 2 2 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 6 0 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 3 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 0 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός   εκτός  
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ  66 0 78-35  20-6-3  49-21  11-3-1  29-14  9-3-2 
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ  65 0 69-24  19-8-2  32-6  10-4-0  37-18  9-4-2 
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ  57 0 68-35  17-6-6  32-10  9-3-2  36-25  8-3-4 
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ  54 0 64-40  17-3-9  38-19  10-1-4  26-21  7-2-5 
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ  52 0 57-33  15-7-7  33-16  9-3-3  24-17  6-4-4 
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ  52 0 45-28  15-7-7  26-16  8-2-4  19-12  7-5-3 
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ  51 0 64-34  15-6-8  31-15  8-5-2  33-19  7-1-6 
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ  44 0 49-57  13-5-11  28-27  7-2-5  21-30  6-3-6 
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  42 0 44-38  12-6-11  27-18  8-3-4  17-20  4-3-7 
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ  38 0 55-48  11-5-13  32-19  8-2-4  23-29  3-3-9 
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  36 0 44-56  11-3-15  25-23  7-1-6  19-33  4-2-9 
ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ  30 0 41-65  9-3-17  22-21  6-2-7  19-44  3-1-10 
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ  28 0 42-67  7-7-15  27-29  6-4-5  15-38  1-3-10 
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ  27 0 44-62  8-3-18  27-25  6-2-6  17-37  2-1-12 
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ  15 0 30-87  4-3-22  15-43  2-2-11  15-44  2-1-11 
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ  -2 -2 4-89  0-0-29  3-43  0-0-14  1-46  0-0-15 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

 

(26η αγωνιστική)

 

 

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ 3 5 ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ 2 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ 4 1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ 1 2 Μ.ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ 4 2 ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 2 0 ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός   εκτός  
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ  60 0 58-14  19-3-2  26-2  10-1-1  32-12  9-2-1 
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ  55 0 46-18  17-4-3  26-10  9-1-2  20-8  8-3-1 
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ  47 0 41-21  14-5-5  17-8  7-3-2  24-13  7-2-3 
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ  40 0 32-22  12-4-8  20-13  6-2-4  12-9  6-2-4 
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ  38 0 39-31  11-5-8  24-13  8-2-2  15-18  3-3-6 
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ  36 0 36-41  12-0-12  23-20  7-0-5  13-21  5-0-7 
ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ  33 -5 36-28  12-2-10  18-10  8-1-3  18-18  4-1-7 
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ  31 0 37-33  9-4-11  17-16  4-3-5  20-17  5-1-6 
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ  26 0 32-39  6-8-10  21-20  5-4-3  11-19  1-4-7 
ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ  26 0 31-39  7-5-12  19-17  5-2-5  12-22  2-3-7 
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ  17 0 32-56  4-5-15  15-25  2-2-8  17-31  2-3-7 
Μ.ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ  17 -5 34-61  6-4-14  19-32  3-3-6  15-29  3-1-8 
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ  7 0 27-78  2-1-21  11-39  0-1-11  16-39  2-0-10 

 

Άγγελος Καραϊσαρίδης 

Πηγή από το

www.epsm.gr

 

 

 

 

 

aeagiosgeorgξηρο

θυεllaπαοκ

 

Καλησπέρα Φίλες και Φίλοι μου

Έχουμε συγκλονιστικό πρωτάθλημα της Ά κατηγορίας του 4΄όμιλου της Ε.Π.Σ.Μ

εκεί που εκπρωσοπούν 4 ομάδες από το Δήμο μας και είναι οι παρακάτω:

ΑΕ ΓΕΩΡΓΙΟΥ,ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ,ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ ΚΑΙ ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 

για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις ως πρός την θέση που έχουν γραφτεί είναι αλφαβητικώς.

Οι 2 πρώτες ομάδες παλέυουν με νύχια κ με δόντια να κρατηθούν στην κατηγορία και

οι 2 άλλες να συμμέτασχουν σε αγώνες μπαράζ καθώς εισέλθουν στις προνομοιούχες θέσεις 2-6.

Η ομάδα του Αγίου Γεωργίου τις 2 τελευταίες αγωνιστικές έχει 2 τοπικά ντέρμπι το μεν πρώτο πηγαίνει

στο Ξηροπόταμο και το δε δεύτερο υποδέχεται την ομάδα του Σταυρού.

Η ομάδα του Άρη Ξηροποτάμου έχει να αντιμετώπίσει τις 2 τελευταίες αγωνιστικές

υποδέχεται την ΑΕ ΓΕΩΡΓΙΟΥ και τελευπαία αγωνιστική πηγαίνει στο Καβαλάρι. 

Η ομάδα της Θύελλας Περιστερώνα έχει να αντιμετώπίσει τις 2 τελευταίες αγωνιστικές

υποδέχεται την ομάδα του Δρυμού και τελευταία αγωνιστική πηγαίνει Δορκάδα.

Η ομάδα του Πάοκ Σταυρού έχει να αντιμετώπίσει τις 2 τελευταίες αγωνιστικέςυμ

υποδέχεται την ομάδα της Δορκάδας και τελευταία αγωνιστικήιπηγαίνει στην Ασπροβάλτα.

Να θυμηθούμε την μέχρι στιγμής βαθμολογία

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός   εκτός  
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ  65 0 78-35  20-5-3  49-21  11-2-1  29-14  9-3-2 
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ  62 0 66-24  18-8-2  29-6  9-4-0  37-18  9-4-2 
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ  57 0 68-33  17-6-5  32-10  9-3-2  36-23  8-3-3 
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ  51 0 63-32  15-6-7  30-13  8-5-1  33-19  7-1-6 
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ  51 0 58-40  16-3-9  32-19  9-1-4  26-21  7-2-5 
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ  51 0 45-28  15-6-7  26-16  8-2-4  19-12  7-4-3 
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ  49 0 55-33  14-7-7  31-16  8-3-3  24-17  6-4-4 
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ  44 0 49-54  13-5-10  28-27  7-2-5  21-27  6-3-5 
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  39 0 42-37  11-6-11  27-18  8-3-4  15-19  3-3-7 
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ  37 0 53-46  11-4-13  32-19  8-2-4  21-27  3-2-9 
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  33 0 41-55  10-3-15  25-23  7-1-6  16-32  3-2-9 
ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ  29 0 39-63  9-2-17  20-19  6-1-7  19-44  3-1-10 
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ  27 0 44-56  8-3-17  27-25  6-2-6  17-31  2-1-11 
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ  25 0 39-67  6-7-15  24-29  5-4-5  15-38  1-3-10 
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ  15 0 29-84  4-3-21  14-40  2-2-10  15-44  2-1-11 
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ  -2 -2 4-86  0-0-28  3-43  0-0-14  1-43  0-0-14 

Καθώς επίσης και τις 2 τελευταίες αγωνιστικές του πρωταθλήματος:

 

 

29η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

  ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ     ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
  ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ     ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
  ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ     ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
  ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ     ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
  ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

30η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

  ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ     ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
  ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ     ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ     ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ
  ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ     ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
  ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ     ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
  ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

Από μερίας μας να ευχηθούμε καλή επιτυχία στις ομάδες του Δήμου μας.

Άγγελος Καραϊσαρίδης

modi 

 

Καλησπέρα Φίλες και Φίλοι μου 

2 Στροφές έμειναν για το πρωτάθλημα της Ά Κατηγορίας Δ΄Ομίλου όπου το ενδιαφέρον κορυφώνεται

Το Σαββατοκύριακο που μας πέρασε έιχαμε τα παράκατω αποτελέσματα

 

(28η αγωνιστική)

 

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 0 3 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 1 1 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 0 1 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 3 1 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 4 5 ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 1 1 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 3 2 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 3 3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
 
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
 
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός   εκτός  
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ  65 0 78-35  20-5-3  49-21  11-2-1  29-14  9-3-2 
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ  62 0 66-24  18-8-2  29-6  9-4-0  37-18  9-4-2 
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ  57 0 68-33  17-6-5  32-10  9-3-2  36-23  8-3-3 
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ  51 0 63-32  15-6-7  30-13  8-5-1  33-19  7-1-6 
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ  51 0 58-40  16-3-9  32-19  9-1-4  26-21  7-2-5 
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ  51 0 45-28  15-6-7  26-16  8-2-4  19-12  7-4-3 
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ  49 0 55-33  14-7-7  31-16  8-3-3  24-17  6-4-4 
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ  44 0 49-54  13-5-10  28-27  7-2-5  21-27  6-3-5 
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  39 0 42-37  11-6-11  27-18  8-3-4  15-19  3-3-7 
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ  37 0 53-46  11-4-13  32-19  8-2-4  21-27  3-2-9 
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  33 0 41-55  10-3-15  25-23  7-1-6  16-32  3-2-9 
ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ  29 0 39-63  9-2-17  20-19  6-1-7  19-44  3-1-10 
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ  27 0 44-56  8-3-17  27-25  6-2-6  17-31  2-1-11 
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ  25 0 39-67  6-7-15  24-29  5-4-5  15-38  1-3-10 
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ  15 0 29-84  4-3-21  14-40  2-2-10  15-44  2-1-11 
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ  -2 -2 4-86  0-0-28  3-43  0-0-14  1-43  0-0-14 

 

Για το πρωτάθλημα της Β΄Κατηγορίας του Ε΄Ομίλου είχαμε τα αποτελέσματα καθεί το ώς έμεινε μια αγωνιστική ημέρα για να 

ολοκληρωθεί το Πρωτάθλημα

 

(25η αγωνιστική)

 

 

ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 2 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ 5 2 ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ 5 3 ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 0 1 ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ
Μ.ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ 1 3 ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ
ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ 0 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ

 

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός   εκτός  
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ  60 0 58-14  19-3-2  26-2  10-1-1  32-12  9-2-1 
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ  52 0 44-18  16-4-3  24-10  8-1-2  20-8  8-3-1 
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ  47 0 40-17  14-5-4  17-8  7-3-2  23-9  7-2-2 
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ  38 0 39-29  11-5-7  24-13  8-2-2  15-16  3-3-5 
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ  37 0 30-22  11-4-8  18-13  5-2-4  12-9  6-2-4 
ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ  33 -5 34-24  12-2-9  18-10  8-1-3  16-14  4-1-6 
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ  33 0 32-39  11-0-12  19-18  6-0-5  13-21  5-0-7 
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ  31 0 34-28  9-4-10  14-11  4-3-4  20-17  5-1-6 
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ  26 0 32-37  6-8-9  21-20  5-4-3  11-17  1-4-6 
ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ  23 0 27-38  6-5-12  15-16  4-2-5  12-22  2-3-7 
Μ.ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ  16 -3 32-60  5-4-14  19-32  3-3-6  13-28  2-1-8 
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ  14 0 27-53  3-5-15  15-25  2-2-8  12-28  1-3-7 
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ  7 0 26-76  2-1-20  10-37  0-1-10  16-39  2-0-10 

 

Να ευχηθώ ολόψυχα:

 

Καλή Ανάσταση

 Το άγιο Φως της Ανάστασης, ας φωτίσει τις ψυχές και τις ζωές όλων μας.

 

Άγγελος Καραϊσαρίδης

Πληροφορίες από το

www.epsm.gr

Σελίδα 1 από 3
Top