ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ |00a0e3 (839)

ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ |00a0e3

Τέταρτη σερί νίκη για το ανδρικό του Αριστοτέλη με νίκη εκτός έδρας επί του Αγ. Δημητρίου με 67-68.

Καλημέρα φίλοι και φίλες μου

και αυτό το Σαββατοκύριακο έχουμε αγωνιστική δράση σ'όλες τις κατηγοριές των Πρωταθλημάτων της Ε.Π.Σ.Μ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 21/10/2017

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

Δράση Αρδαμερίου - Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας 
Γήπεδο: Βασιλουδίου - ώρα: 16.30

Δόξα Γερακαρούς - Εθνικός Προφήτη 
Γήπεδο: Γερακαρούς - ώρα: 16.30

ΚΥΡΙΑΚΗ 22/10/2017

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

Αστραπή Μεσαίου - ΠΑΟΚ Σταυρού 
Γήπεδο: Μεσαίου - ώρα: 16.30

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Θύελλα Περιστερώνα 
Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα: 16.30

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου 
Γήπεδο: Ανοιξίας - ώρα: 12.00

ΜΑΣ Στίβου - Δάφνη Ευαγγελισμού 
Γήπεδο: Στίβου - ώρα: 11.30

Ηρακλής Μοδίου - Ποντιακός Πολυδενδρίου 
Γήπεδο: Μοδίου - ώρα: 16.30

Βρασίδας Βρασνών - Απόλλων Ζαγκλιβερίου 
Γήπεδο: Βρασνών - ώρα: 16.30

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

ΑΟ Θράκης - Αετός Ανω Σταυρού 
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 13.30

 

Καλή Επιτυχία σ'όλες τις ομάδες του Δήμου μας

Έχοντας προβάδισμα σε όλο το παιχνίδι οι κορασίδες του Αριστοτέλη Σταυρού επικράτησαν με 37-43 στη Νεάπολη του ΠΚ, που αγωνίζεται με μικρότερες σε ηλικία παίκτριες.

(Γράφει ο Κώστας Καλογιάννης)

Άλλη μια νίκη με 60 - 53 απέναντι στον ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ!!! Μετά από καλή εμφάνιση ,

Καλημέρα Φίλοι και Φίλες μου να έχουμε μια υπέροχη Εβδομάδα.

Είχαμε αγωνιστική και αυτό το Σαββατοκύριακο σ'όλα τα Πρωταθλήματα της Ε.Π.Σ.Μ

Καλησπέρα φίλοι και φίλες

Να έχουμε μια υπέροχη ημέρα το έρχομενο Σαββατοκύριακο έχουμε αγωνιστική δράση σ' όλα τα πρωταθλήματα της Ε.Π.Σ.Μ

maditos1-960x410

Καλήμερα φίλες και φίλοι μου καλή υγιείης εβδομάδα να έχουμε προσοχή στις ιώσεις που υπάρχουν αυτή την περίοδο.

Αυτό το Σαββατοκύριακο που μας πέρασε είχαμε έναρξη της Β΄Κατηγορίας στην Ε.Π.Σ.Μ

Αναλυτικά είχαμε τα εξής αποτελέσματα:

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (2η αγωνιστική)

 

ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 1 5 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 0 2 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 1 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ 1 4 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 1 4 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ 1 0 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ 6 1 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός   εκτός  
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ  6 0 11-2  2-0-0  6-1  1-0-0  5-1  1-0-0 
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ  6 0 9-1  2-0-0  8-1  1-0-0  1-0  1-0-0 
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ  6 0 8-2  2-0-0  3-1  1-0-0  5-1  1-0-0 
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  6 0 6-1  2-0-0  2-0  1-0-0  4-1  1-0-0 
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ  4 0 3-1  1-1-0  1-1  0-1-0  2-0  1-0-0 
ΠΑΝΟΡΑΜΑ  3 0 5-6  1-0-1  1-5  0-0-1  4-1  1-0-0 
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ  3 0 1-2  1-0-1  1-0  1-0-0  0-2  0-0-1 
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ  3 0 4-6  1-0-1  3-0  1-0-0  1-6  0-0-1 
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ  1 0 1-1  0-1-0  1-1  0-1-0  0-0  0-0-0 
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ  1 0 1-2  0-1-1  0-1  0-0-1  1-1  0-1-0 
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ  1 0 2-5  0-1-1  1-4  0-0-1  1-1  0-1-0 
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ  0 0 1-5  0-0-2  0-2  0-0-1  1-3  0-0-1 
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ  0 0 0-4  0-0-2  0-0  0-0-0  0-4  0-0-2 
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ  0 0 1-5  0-0-1  1-5  0-0-1  0-0  0-0-0 
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ  0 0 2-12  0-0-2  1-4  0-0-1  1-8  0-0-1 

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

  ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ     ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
  ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ     ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ     ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
  ΠΑΝΟΡΑΜΑ     ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
  ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ     ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ
  ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ     ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
  ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ     ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ

 

 

3ος Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (2η αγωνιστική)

 

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 0 0 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 1 2 ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 3 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 1 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 1 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 2 2 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ 3 3 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

 

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός   εκτός  
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ  6 0 4-2  2-0-0  2-1  1-0-0  2-1  1-0-0 
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ  4 0 6-3  1-1-0  6-3  1-0-0  0-0  0-1-0 
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ  4 0 5-2  1-1-0  4-1  1-0-0  1-1  0-1-0 
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ  4 0 2-0  1-1-0  2-0  1-1-0  0-0  0-0-0 
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ  4 0 4-2  1-1-0  2-0  1-0-0  2-2  0-1-0 
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ  4 0 3-2  1-1-0  2-2  0-1-0  1-0  1-0-0 
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ  3 0 3-3  1-0-1  1-2  0-0-1  2-1  1-0-0 
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ  3 0 3-3  1-0-1  3-1  1-0-0  0-2  0-0-1 
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ  3 0 3-3  1-0-1  2-0  1-0-0  1-3  0-0-1 
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ  1 0 1-3  0-1-1  1-1  0-1-0  0-2  0-0-1 
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ  1 0 3-5  0-1-1  0-0  0-0-0  3-5  0-1-1 
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ  1 0 4-7  0-1-1  3-3  0-1-0  1-4  0-0-1 
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ  0 0 1-3  0-0-2  0-1  0-0-1  1-2  0-0-1 
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ  0 0 4-8  0-0-2  1-2  0-0-1  3-6 

0-0-1 

 

 

 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

  ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ     ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
  ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ     ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
  ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ     ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
  ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
  ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
  ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ

 

 

 Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 5ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

 

ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ 0 4 ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ 2 1 ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ 1 1 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 1 3 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ 0 1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ 3 0 ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός   εκτός  
ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ  3 0 4-0  1-0-0  0-0  0-0-0  4-0  1-0-0 
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ  3 0 3-0  1-0-0  3-0  1-0-0  0-0  0-0-0 
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ  3 0 3-1  1-0-0  0-0  0-0-0  3-1  1-0-0 
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ  3 0 2-1  1-0-0  2-1  1-0-0  0-0  0-0-0 
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ  3 0 1-0  1-0-0  0-0  0-0-0  1-0  1-0-0 
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ  1 0 1-1  0-1-0  0-0  0-0-0  1-1  0-1-0 
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ  1 0 1-1  0-1-0  1-1  0-1-0  0-0  0-0-0 
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ  0 0 0-0  0-0-0  0-0  0-0-0  0-0  0-0-0 
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ  0 0 1-2  0-0-1  0-0  0-0-0  1-2  0-0-1 
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ  0 0 1-3  0-0-1  1-3  0-0-1  0-0  0-0-0 
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ  0 0 0-3  0-0-1  0-0  0-0-0  0-3  0-0-1 
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ  0 0 0-4  0-0-1  0-4  0-0-1  0-0  0-0-0 
ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ  -2 -2 0-1  0-0-1  0-1  0-0-1  0-0  0-0-0 


2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

  ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ     ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ
  ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ     ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ
  ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ     Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
  ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ     ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ
  ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ     ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ
  ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ     ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ

Καλή σεζόν σ ΄όλους τους ποδοσφαιριστές με υγεία πάνω από όλα χωρίς τραυματισμούς στους προπονητές καλή συνέχεια στο έργο τους στους παράγοντες των ομάδων καλή ευτυχισμένη χρονιά να έχουν και να είναι δίπλα στις αγαπημένες τους ομάδες.

Καλή αρχή σ΄ολο το Φίλαθλο κόσμο τον οποίο τον έχουν ανάγκη οι ομάδες!!!

(Πηγή από το )

www.epsm.gr

basketballΈχοντας προβάδισμα ασφαλείας από τα πρώτα λεπτά του αγώνα ο Αριστοτέλης Σταυρού επικράτησε εκτός έδρας της Ολντ Σκούλ και προκρίθηκε στην επόμενη φάση του κυπέλλου ανδρών της ΕΚΑΣΘ

thyella 2017

ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΦΙΛΕΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ

Μετά από ένα μεγάλο χρονικό διάστημα απουσίας μου ξανά είμα εδώ παρών!!

Το προηγούμενο Σαββατοκύριακο είχαμε κύπελλο για την Ά Φάση του θεσμού

όπου είχαμε τα παρακάτω αποτελέσματα για τις ομάδες του δήμου μας

ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ-ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ  2-0

ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ-ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 1-0

ΚΑΙ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ-ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑΣ 2-3

χθεσινή αναμέτρηση είχαμε ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ-ΣΑΝΤΟΣ 2-1

Χθές είχαμε και πρεμιέρα για την Ά Κατηγορία της Ένωσης

σε επόμενο άρθρο να πω περισσότερα και την προσωπική μου άποψη!!!!

 

(1η αγωνιστική)

 

 

ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 3 1 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ 1 1 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 1 1 ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 8 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2 0 ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΠΑΝΟΡΑΜΑ 1 5 ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 3 0 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ

 

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός   εκτός  
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ  3 0 8-1  1-0-0  8-1  1-0-0  0-0  0-0-0 
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ  3 0 5-1  1-0-0  0-0  0-0-0  5-1  1-0-0 
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ  3 0 3-0  1-0-0  3-0  1-0-0  0-0  0-0-0 
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ  3 0 3-1  1-0-0  3-1  1-0-0  0-0  0-0-0 
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  3 0 2-0  1-0-0  2-0  1-0-0  0-0  0-0-0 
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ  1 0 1-1  0-1-0  1-1  0-1-0  0-0  0-0-0 
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ  1 0 1-1  0-1-0  0-0  0-0-0  1-1  0-1-0 
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ  1 0 1-1  0-1-0  1-1  0-1-0  0-0  0-0-0 
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ  1 0 1-1  0-1-0  0-0  0-0-0  1-1  0-1-0 
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ  0 0 0-0  0-0-0  0-0  0-0-0  0-0  0-0-0 
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ  0 0 0-2  0-0-1  0-0  0-0-0  0-2  0-0-1 
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ  0 0 1-3  0-0-1  0-0  0-0-0  1-3  0-0-1 
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ  0 0 0-3  0-0-1  0-0  0-0-0  0-3  0-0-1 
ΠΑΝΟΡΑΜΑ  0 0 1-5  0-0-1  1-5  0-0-1  0-0  0-0-0 
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ  0 0 1-8  0-0-1

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

  ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ     ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
  ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ     ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
  ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ     ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
  ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ     ΠΑΝΟΡΑΜΑ
  ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ     ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
  ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ     ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

 

 

(1η αγωνιστική)

 

 

ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 6 3 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 2 0 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 2 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 4 1 ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 2 0

ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός   εκτός  
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ  3 0 6-3  1-0-0  6-3  1-0-0  0-0  0-0-0 
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ  3 0 4-1  1-0-0  4-1  1-0-0  0-0  0-0-0 
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ  3 0 2-0  1-0-0  2-0  1-0-0  0-0  0-0-0 
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ  3 0 2-0  1-0-0  2-0  1-0-0  0-0  0-0-0 
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ  3 0 2-0  1-0-0  2-0  1-0-0  0-0  0-0-0 
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ  3 0 2-1  1-0-0  0-0  0-0-0  2-1  1-0-0 
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ  3 0 1-0  1-0-0  0-0  0-0-0  1-0  1-0-0 
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ  0 0 0-1  0-0-1  0-1  0-0-1  0-0  0-0-0 
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ  0 0 1-2  0-0-1  1-2  0-0-1  0-0  0-0-0 
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ  0 0 0-2  0-0-1  0-0  0-0-0  0-2  0-0-1 
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ  0 0 0-2  0-0-1  0-0  0-0-0  0-2  0-0-1 
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ  0 0 0-2  0-0-1  0-0  0-0-0  0-2  0-0-1 
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ  0 0 3-6  0-0-1  0-0  0-0-0  3-6  0-0-1 
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ  0 0 1-4  0-0-1  0-0  0-0-0  1-4  0-0-1 

 

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ     ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
  ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ     ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
  ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ     ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ     ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ     ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
  ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ     ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

Καλή αγωνιστική σ όλους χωρίς τραυματίες

Άγγελος Καραϊσαρίδης

stef medalΕδώ που τα λέμε, δεν είναι και λίγο. Η Κατερίνα Στεφανίδη έκανε περίπου 60.000 θεατές στο Ολυμπιακό Στάδιο του Λονδίνου να...  χορέψουν συρτάκι για χάρη της.

Σελίδα 1 από 60
Top