ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ |00a0e3 (855)

ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ |00a0e3

Καλησπέρα φίλες και φίλοι μου

Ακόμα ένα ενδιαφέρον Σαββατοκύριακο πέρασε και είχαμε πολλές αμφίροπες αναμετρήσεις

(13η αγωνιστική)

 

ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 2 0 ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 2 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 2 ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 1 1 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ 3 2 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 1 1 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 4 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός   εκτός  
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ  33 0 30-10  10-3-0  17-3  7-0-0  13-7  3-3-0 
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ  27 0 33-9  8-3-1  14-1  4-1-0  19-8  4-2-1 
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ  24 0 32-13  7-3-2  28-5  6-0-0  4-8  1-3-2 
ΠΑΝΟΡΑΜΑ  21 0 25-21  6-3-3  12-7  4-1-1  13-14  2-2-2 
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ  20 0 19-19  6-2-4  10-8  4-1-1  9-11  2-1-3 
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  18 0 21-17  5-3-4  11-7  3-1-2  10-10  2-2-2 
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ  17 0 12-9  5-2-5  9-4  4-2-1  3-5  1-0-4 
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ  17 0 12-16  4-5-3  8-4  2-3-0  4-12  2-2-3 
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ  15 0 16-21  4-3-6  10-10  3-1-2  6-11  1-2-4 
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ  15 0 16-22  5-0-7  11-10  3-0-3  5-12  2-0-4 
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ  14 0 14-11  3-5-4  6-5  1-3-2  8-6  2-2-2 
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ  9 0 16-26  2-3-7  14-12  2-3-2  2-14  0-0-5 
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ  8 0 13-29  2-2-8  9-15  1-2-3  4-14  1-0-5 
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ  7 0 16-30  1-4-7  5-11  1-3-2  11-19  0-1-5 
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ  6 0 16-38  1-3-8  8-17  1-1-4  8-21  0-2-4 

 

ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 2 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 1 0 ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 2 3 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 1 0 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 0 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 4 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ

 

θμοί ποινές γκολ N/I/H εντός   εκτός  
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ  23 0 27-14  7-2-2  19-7  5-0-1  8-7  2-2-1 
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ  23 0 21-11  7-2-2  12-5  4-2-0  9-6  3-0-2 
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ  21 0 15-6  6-3-2  12-4  4-1-1  3-2  2-2-1 
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ  19 0 22-16  6-1-4  15-6  4-0-1  7-10  2-1-3 
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ  18 0 14-12  5-3-3  8-5  3-2-0  6-7  2-1-3 
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ  18 0 15-14  5-3-3  8-4  3-2-0  7-10  2-1-3 
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ  17 0 16-15  5-2-4  9-4  4-1-1  7-11  1-1-3 
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ  16 0 17-18  5-1-5  9-5  4-1-1  8-13  1-0-4 
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ  15 0 14-14  4-3-4  7-10  1-1-3  7-4  3-2-1 
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ  12 0 9-11  3-3-5  4-5  2-1-3  5-6  1-2-2 
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ  11 0 14-18  3-2-6  7-11  1-2-3  7-7  2-0-3 
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ  9 0 17-28  2-3-6  12-11  2-2-1  5-17  0-1-5 
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ  7 0 14-25  2-1-8  6-9  1-0-4  8-16  1-1-4 
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ  7 0 11-24  2-1-8  3-9  0-0-5  8-15  2-1-3 

 

ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 0 ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 1 1 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ 0 0 ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ 0 3 ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 1 4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ 1 1

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός   εκτός  
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ  20 0 18-7  6-2-1  8-3  3-1-0  10-4  3-1-1 
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ  18 0 16-13  5-3-2  8-6  2-2-1  8-7  3-1-1 
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ  17 0 21-12  5-2-2  11-5  2-1-1  10-7  3-1-1 
ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ  15 0 25-14  4-3-2  12-6  2-2-0  13-8  2-1-2 
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ  15 0 20-14  4-3-2  9-5  1-3-0  11-9  3-0-2 
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ  15 0 15-10  4-3-2  10-8  2-2-2  5-2  2-1-0 
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ  15 0 19-19  4-3-3  12-6  4-0-1  7-13  0-3-2 
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ  13 0 9-13  4-1-4  7-9  3-0-2  2-4  1-1-2 
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ  11 0 21-22  3-2-4  16-6  3-1-1  5-16  0-1-3 
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ  11 0 16-17  3-2-4  11-6  3-0-1  5-11  0-2-3 
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ  8 0 12-17  2-2-5  8-5  2-1-1  4-12  0-1-4 
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ  6 0 4-16  1-3-6  4-9  1-1-3  0-7  0-2-3 
ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ  -1 -2 1-23  0-1-8  0-7  0-1-4  1-16 

0-0-4 

 

Μ.ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ 2 2 ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ 3 0 ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ 1 0 ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός   εκτός  
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ  19 0 17-6  6-1-1  6-2  3-0-0  11-4  3-1-1 
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ  16 0 10-7  5-1-2  7-6  3-0-2  3-1  2-1-0 
ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ  13 0 12-7  4-1-3  6-4  2-1-1  6-3  2-0-2 
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ  10 0 8-10  3-1-4  4-3  2-0-2  4-7  1-1-2 
ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ  3 -3 10-18  2-0-6  5-9  1-0-3  5-9  1-0-3 
Μ.ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ  1 -4 6-15  1-2-5  4-7  0-2-2  2-8  1-0-

 

Πηγή από το www.epsm.gr

 

Τα στατιστικά της εντός έδρας νίκης για το κύπελλο με τον Αετό. Πλέον ο Αριστοτέλης στις 16 ομάδες

Καλημέρα φίλες και φίλοι και αυτό το Σαββατοκύριακο έχουμε αγωνιστική δράση σ'ολες τις Κατηγορίες των

Πρωταθλημάτων της Ε.Π.Σ.Μ

Για  να θυμηθούμε λίγο τις μέχρι στιγημής Βαθμολογίες:

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός   εκτός  
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ  27 0 26-9  8-3-0  15-3  6-0-0  11-6  2-3-0 
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ  23 0 30-7  7-2-1  13-1  3-1-0  17-6  4-1-1 
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ  18 0 26-11  5-3-2  22-3  4-0-0  4-8  1-3-2 
ΠΑΝΟΡΑΜΑ  17 0 20-19  5-2-3  8-6  3-1-1  12-13  2-1-2 
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ  17 0 17-18  5-2-4  8-7  3-1-1  9-11  2-1-3 
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ  16 0 11-15  4-4-3  8-4  2-3-0  3-11  2-1-3 
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  15 0 19-13  4-3-3  10-7  2-1-2  9-6  2-2-1 
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ  15 0 15-17  4-3-4  10-10  3-1-2  5-7  1-2-2 
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ  14 0 9-6  4-2-4  6-2  3-2-1  3-4  1-0-3 
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ  13 0 12-8  3-4-3  4-3  1-2-2  8-5  2-2-1 
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ  12 0 10-19  4-0-6  7-10  2-0-3  3-9  2-0-3 
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ  8 0 14-23  2-2-6  13-11  2-2-2  1-12  0-0-4 
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ  7 0 11-23  2-1-7  7-13  1-1-3  4-10  1-0-4 
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ  6 0 14-25  1-3-6  4-10  1-2-2  10-15  0-1-4 
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ  5 0 13-34  1-2-7  7-15  1-1-3  6-19  0-1-4 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός   εκτός  
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ  18 0 11-5  5-3-1  8-4  3-1-1  3-1  2-2-0 
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ  17 0 23-13  5-2-2  17-7  4-0-1  6-6  1-2-1 
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ  17 0 14-8  5-2-2  9-3  3-2-0  5-5  2-0-2 
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ  17 0 13-9  5-2-2  7-3  3-1-0  6-6  2-1-2 
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ  17 0 13-9  5-2-2  8-5  3-2-0  5-4  2-0-2 
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ  16 0 17-13  5-1-3  10-4  3-0-1  7-9  2-1-2 
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ  14 0 13-10  4-2-3  8-4  3-1-1  5-6  1-1-2 
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ  14 0 12-11  4-2-3  6-8  1-1-2  6-3  3-1-1 
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ  13 0 14-15  4-1-4  8-5  3-1-1  6-10  1-0-3 
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ  10 0 11-12  3-1-5  4-5  1-1-2  7-7  2-0-3 
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ  8 0 6-9  2-2-5  3-5  1-1-3  3-4  1-1-2 
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ  8 0 16-26  2-2-5  11-10  2-1-1  5-16  0-1-4 
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ  7 0 9-17  2-1-6  1-6  0-0-4  8-11  2-1-2 
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ  1 0 7-22  0-1-8  2-8  0-0-4  5-14  0-1-4 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός   εκτός  
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ  16 0 15-6  5-1-1  5-2  2-1-0  10-4  3-0-1 
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ  14 0 14-12  4-2-2  7-5  2-1-1  7-7  2-1-1 
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ  13 0 12-7  4-1-2  9-7  2-1-2  3-0  2-0-0 
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ  13 0 8-9  4-1-3  6-5  3-0-1  2-4  1-1-2 
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ  12 0 16-10  3-3-1  9-5  1-3-0  7-5  2-0-1 
ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ  11 0 20-12  3-2-2  10-4  2-1-0  10-8  1-1-2 
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ  11 0 12-10  3-2-2  2-3  0-1-1  10-7  3-1-1 
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ  11 0 15-14  3-2-3  11-6  3-0-1  4-8  0-2-2 
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ  11 0 15-17  3-2-3  9-5  3-0-1  6-12  0-2-2 
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ  10 0 19-14  3-1-3  16-6  3-0-1  3-8  0-1-2 
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ  6 0 4-14  1-3-4  4-8  1-1-2  0-6  0-2-2 
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ  4 0 8-16  1-1-5  5-5  1-1-1  3-11  0-0-4 
ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ  -1 -2 0-17  0-1-6  0-4  0-1-3  0-13  0-0-3 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός   εκτός  
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ  15 0 14-4  5-0-1  6-2  3-0-0  8-2  2-0-1 
ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ  10 0 9-5  3-1-1  6-3  2-1-0  3-2  1-0-1 
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ  10 0 8-7  3-1-2  5-6  1-0-2  3-1  2-1-0 
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ  7 0 5-9  2-1-3  1-2  1-0-1  4-7  1-1-2 
ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ  6 0 10-11  2-0-3  5-6  1-0-2  5-5  1-0-1 
Μ.ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ  -3 -4 3-13  0-1-5  2-5  0-1-2  1-8  0-0-3 

ΣΑΒΒΑΤΟ 02 ΔΕΚ 2017

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Πανόραμα - ΠΑΟΚ Σταυρού 

Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 15.00

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Δόξα Δρυμού - Ηρακλής Μοδίου 

Γήπεδο: Δρυμού - ώρα: 15.00

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 03.12.2017

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Μακεδονικός Ασκού - Θύελλα Περιστερώνα 

Γήπεδο: Ασκού - ώρα: 15.00

 

Δόξα Ασσήρου - Ελλήσποντος Μαδύτου 

Γήπεδο: Ασσήρου - ώρα: 15.00

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Διγενής Κρυονερίου 

Γήπεδο: Ανοιξίας - ώρα: 11.00

 

Αρης Ξηροποτάμου - Βρασίδας Βρασνών 

Γήπεδο: Ξηροποτάμου - ώρα: 11.30

 

ΠΑΟ Ξυλούπολης - ΜΑΣ Στίβου 

Γήπεδο: Ξυλούπολης - ώρα: 15.00

 

Νέστωρ Οσσας - Δάφνη Ευαγγελισμού 

Γήπεδο: Όσσας - ώρα: 11.30

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

Αετός Ανω Σταυρού - Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας 

Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 15.0

 

Εθνικός Προφήτη - ΑΟ Θράκης 

Γήπεδο: Προφήτη - ώρα: 11.30

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Καλή Επιτυχία σ'όλες τις ομάδες του Δήμου μας για ακόμα μια φορά

και πάνω από ολά χωρίς ακρότητες

"ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ"

Καλησπέρα Φίλες και Φίλοι μου

ακόμα ένα  Γεμάτο ΣαββατοΚύριακο για τα πρωταθλήματα της Ένωση μας.

Αναλυτικά παρακάτω:

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 25.11.2017

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Βρασίδας Βρασνών - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς 

Γήπεδο: Βρασνών - ώρα: 15.00

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 26.11.2017

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟΚ Σταυρού - Ελευθεριακός 

Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 15.00

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

Θύελλα Περιστερώνα - Χελιδόνια 

Γήπεδο: Περιστερώνας - ώρα: 11.30

 

Ελλήσποντος Μαδύτου - Αίας Ευόσμου 

Γήπεδο: Μαδύτου - ώρα: 15.00

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

Ηρακλής Μοδίου - Διγενής Κρυονερίου 

Γήπεδο: Μοδίου - ώρα: 11.30

 

ΜΑΣ Στίβου - Αρης Ξηροποτάμου 

Γήπεδο: Στίβου - ώρα: 15.00

 

Δάφνη Ευαγγελισμού - ΠΑΟ Ξυλούπολης 

Γήπεδο: Ευαγγελισμού - ώρα: 15.00

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

Δράση Αρδαμερίου - Αετός Ανω Σταυρού 

Γήπεδο: Βασιλουδίου - ώρα: 15.00

 

Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - Εθνικός Προφήτη 

Γήπεδο: Νέας Απολλωνίας - ώρα: 15.00

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ Σ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΜΑΣ

 

Στο κύπελο καράτε Βορείου Ελλάδος  εγχρώμων και Μαύρων ζωνών που διεξήχθη στην Φλώρινα στις 19 /11/2017 μετείχε και ο Αθλητικός Σύλλογος Shotokan Καρατε «Αριστοτέλης».

Πυροβολάει η Δύναμη Κορώνειας ...

 Με 34 μετάλλια (15-Χρυσά 10-Ασημένια 9-Χάλκινα και δύο 5η θέση)

Ημέρα των ανατροπών. Νέα νίκη του Αριστοτέλη . Νίκησε εντός έδρας με 65-56 στο ντέρμπι των πρωτοπόρων τον Άτλα.

Ένα ακόμη σημαντικό στατιστικό στοιχείο μας έδωσε πριν από λίγο ο Νεκτάριος Ιωαννίδης

Βροχερή Καλημέρα φίλες και φίλοι μου.

Έχουμε αγωνιστική δράση σ'όλες τις Κατηγορίες της Ε.Π.Σ.Μ

Αναλυτικά:

ΣΑΒΒΑΤΟ 18.11.2017

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ΠΑΟΚ Σταυρού - Ελευθεριακός 

Γήπεδο: Αγίου Βασιλείουώρα: 15.00

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Βρασίδας Βρασνών - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς 

Γήπεδο: Βρασνών - ώρα: 15.00

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Δράση Αρδαμερίου - Αετός Ανω Σταυρού 

Γήπεδο: Βασιλουδίου - ώρα: 15.00

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 19.11.2017

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

Θύελλα Περιστερώνα - Χελιδόνια 

Γήπεδο: Περιστερώνας - ώρα: 11.30

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

Ηρακλής Μοδίου - Διγενής Κρυονερίου 

Γήπεδο: Μοδίου - ώρα: 11.30

 

ΜΑΣ Στίβου - Αρης Ξηροποτάμου 

Γήπεδο: Στίβου - ώρα: 15.00

 

Δάφνη Ευαγγελισμού - ΠΑΟ Ξυλούπολης 

Γήπεδο: Ευαγγελισμού - ώρα: 15.00

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - Εθνικός Προφήτη 

Γήπεδο: Νέας Απολλωνίας - ώρα: 15.00

 

Πηγή από το www.epsm.gr

ΕΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΑΒΟΛΕΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙΩΝ ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΛΟΓΩ ΑΣΧΗΜΩΝ ΚΑΙΡΙΚΩΝ ΣΥΝΘΗΚΩΝ!!!

Σελίδα 1 από 62
Top