ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 02-03 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2017
  • μέγεθος γραμματοσειράς +

29 Νοεμβρίου 2017
(0 ψήφοι)

Καλημέρα φίλες και φίλοι και αυτό το Σαββατοκύριακο έχουμε αγωνιστική δράση σ'ολες τις Κατηγορίες των

Πρωταθλημάτων της Ε.Π.Σ.Μ

Για  να θυμηθούμε λίγο τις μέχρι στιγημής Βαθμολογίες:

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός   εκτός  
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ  27 0 26-9  8-3-0  15-3  6-0-0  11-6  2-3-0 
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ  23 0 30-7  7-2-1  13-1  3-1-0  17-6  4-1-1 
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ  18 0 26-11  5-3-2  22-3  4-0-0  4-8  1-3-2 
ΠΑΝΟΡΑΜΑ  17 0 20-19  5-2-3  8-6  3-1-1  12-13  2-1-2 
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ  17 0 17-18  5-2-4  8-7  3-1-1  9-11  2-1-3 
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ  16 0 11-15  4-4-3  8-4  2-3-0  3-11  2-1-3 
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  15 0 19-13  4-3-3  10-7  2-1-2  9-6  2-2-1 
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ  15 0 15-17  4-3-4  10-10  3-1-2  5-7  1-2-2 
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ  14 0 9-6  4-2-4  6-2  3-2-1  3-4  1-0-3 
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ  13 0 12-8  3-4-3  4-3  1-2-2  8-5  2-2-1 
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ  12 0 10-19  4-0-6  7-10  2-0-3  3-9  2-0-3 
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ  8 0 14-23  2-2-6  13-11  2-2-2  1-12  0-0-4 
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ  7 0 11-23  2-1-7  7-13  1-1-3  4-10  1-0-4 
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ  6 0 14-25  1-3-6  4-10  1-2-2  10-15  0-1-4 
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ  5 0 13-34  1-2-7  7-15  1-1-3  6-19  0-1-4 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός   εκτός  
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ  18 0 11-5  5-3-1  8-4  3-1-1  3-1  2-2-0 
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ  17 0 23-13  5-2-2  17-7  4-0-1  6-6  1-2-1 
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ  17 0 14-8  5-2-2  9-3  3-2-0  5-5  2-0-2 
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ  17 0 13-9  5-2-2  7-3  3-1-0  6-6  2-1-2 
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ  17 0 13-9  5-2-2  8-5  3-2-0  5-4  2-0-2 
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ  16 0 17-13  5-1-3  10-4  3-0-1  7-9  2-1-2 
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ  14 0 13-10  4-2-3  8-4  3-1-1  5-6  1-1-2 
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ  14 0 12-11  4-2-3  6-8  1-1-2  6-3  3-1-1 
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ  13 0 14-15  4-1-4  8-5  3-1-1  6-10  1-0-3 
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ  10 0 11-12  3-1-5  4-5  1-1-2  7-7  2-0-3 
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ  8 0 6-9  2-2-5  3-5  1-1-3  3-4  1-1-2 
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ  8 0 16-26  2-2-5  11-10  2-1-1  5-16  0-1-4 
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ  7 0 9-17  2-1-6  1-6  0-0-4  8-11  2-1-2 
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ  1 0 7-22  0-1-8  2-8  0-0-4  5-14  0-1-4 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός   εκτός  
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ  16 0 15-6  5-1-1  5-2  2-1-0  10-4  3-0-1 
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ  14 0 14-12  4-2-2  7-5  2-1-1  7-7  2-1-1 
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ  13 0 12-7  4-1-2  9-7  2-1-2  3-0  2-0-0 
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ  13 0 8-9  4-1-3  6-5  3-0-1  2-4  1-1-2 
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ  12 0 16-10  3-3-1  9-5  1-3-0  7-5  2-0-1 
ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ  11 0 20-12  3-2-2  10-4  2-1-0  10-8  1-1-2 
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ  11 0 12-10  3-2-2  2-3  0-1-1  10-7  3-1-1 
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ  11 0 15-14  3-2-3  11-6  3-0-1  4-8  0-2-2 
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ  11 0 15-17  3-2-3  9-5  3-0-1  6-12  0-2-2 
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ  10 0 19-14  3-1-3  16-6  3-0-1  3-8  0-1-2 
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ  6 0 4-14  1-3-4  4-8  1-1-2  0-6  0-2-2 
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ  4 0 8-16  1-1-5  5-5  1-1-1  3-11  0-0-4 
ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ  -1 -2 0-17  0-1-6  0-4  0-1-3  0-13  0-0-3 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός   εκτός  
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ  15 0 14-4  5-0-1  6-2  3-0-0  8-2  2-0-1 
ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ  10 0 9-5  3-1-1  6-3  2-1-0  3-2  1-0-1 
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ  10 0 8-7  3-1-2  5-6  1-0-2  3-1  2-1-0 
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ  7 0 5-9  2-1-3  1-2  1-0-1  4-7  1-1-2 
ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ  6 0 10-11  2-0-3  5-6  1-0-2  5-5  1-0-1 
Μ.ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ  -3 -4 3-13  0-1-5  2-5  0-1-2  1-8  0-0-3 

ΣΑΒΒΑΤΟ 02 ΔΕΚ 2017

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Πανόραμα - ΠΑΟΚ Σταυρού 

Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 15.00

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Δόξα Δρυμού - Ηρακλής Μοδίου 

Γήπεδο: Δρυμού - ώρα: 15.00

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 03.12.2017

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Μακεδονικός Ασκού - Θύελλα Περιστερώνα 

Γήπεδο: Ασκού - ώρα: 15.00

 

Δόξα Ασσήρου - Ελλήσποντος Μαδύτου 

Γήπεδο: Ασσήρου - ώρα: 15.00

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Διγενής Κρυονερίου 

Γήπεδο: Ανοιξίας - ώρα: 11.00

 

Αρης Ξηροποτάμου - Βρασίδας Βρασνών 

Γήπεδο: Ξηροποτάμου - ώρα: 11.30

 

ΠΑΟ Ξυλούπολης - ΜΑΣ Στίβου 

Γήπεδο: Ξυλούπολης - ώρα: 15.00

 

Νέστωρ Οσσας - Δάφνη Ευαγγελισμού 

Γήπεδο: Όσσας - ώρα: 11.30

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

Αετός Ανω Σταυρού - Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας 

Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 15.0

 

Εθνικός Προφήτη - ΑΟ Θράκης 

Γήπεδο: Προφήτη - ώρα: 11.30

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Καλή Επιτυχία σ'όλες τις ομάδες του Δήμου μας για ακόμα μια φορά

και πάνω από ολά χωρίς ακρότητες

"ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ"

K2_LEAVE_YOUR_COMMENT

Σιγουρευτείτε πως έχετε εισάγει όλες τις απαραίτητες πληροφορίες με το σύμβολο (*). Ο κώδικας HTML δεν επιτρέπεται.

Top