ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Ε.Π.Σ.Μ 14-15 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2018
  • μέγεθος γραμματοσειράς +

12 Απριλίου 2018
(1 Ψήφος)

Καλημέρα Φίλες και Φίλοι μου θέλω καταρχάς να σας πώ ένα μεγάλο συγνώμη για την μεγάλη απόχη

μου.

Από τις ενημερώσεις (Συγνώμη Χρήστο και Σούζη), στην ομάδα του volvinews.gr αλλά και σε όλους εσάς

καθώς λόγω σοβαρών επαγγελματικών υποχρεώσεων δεν ήταν δυνατό.

Επειδή ομώς τα λόγια είναι περιττά 

Εύχομαι σε όλο το κόσμο ξεχωρίστα ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ υγεία πάνω από όλα.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Τα πρωταθλήματα οδέουν πρός το τέλος και έχουμε συναρπαστικές αναμετρήσεις όπου θα καθηλώσουν όλο το φίλαθλο κόσμο.

Και συγκεκριμένα στην Γ΄Κατηγορία στον 4όμιλο έχουμε άνοδο για όμαδα του Δήμου μας τον ΕΘΝΙΚΟ ΠΡΟΦΗΤΗ όπου τερμάτισε στην 2 θέση του βαθμολογικού πίνακα

του ευχόμαστε ολόψυχα πολλά συγχαρητηρία σ όλα τα παιδία.

Αναλυτικά το πρόγραμμα για το Σαββατοκύριακο 14-15 Απριλίου 2018 είναι ως εξής.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2018

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

(24η αγωνιστική)

Εθνικός Πυλαίας - Θύελλα Περιστερώνα 
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 17.00

Χελιδόνια - Ελλήσποντος Μαδύτου 
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 17.00

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

(23η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Αρης Ξηροποτάμου 
Γήπεδο: Ανοιξίας - ώρα: 17.00

Νέστωρ Οσσας - ΜΑΣ Στίβου ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ 3-0 α.α.

Ποντιακός Πολυδενδρίου - Δάφνη Ευαγγελισμού 
Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 17.00

ΠΑΟ Ξυλούπολης - Βρασίδας Βρασνών 
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 17.00

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - Δόξα Γερακαρούς 
Γήπεδο: Νέας Απολλωνίας - ώρα: 17.00

Αετός Ανω Σταυρού - Εθνικός Προφήτη 
Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 17.00

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ΚΥΡΙΑΚΗ 15.04.2018

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

(27η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ Σταυρού - Πανόραμα 
Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 12.00

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ευχόμαστε ολόψυχα καλή επιτυχία σ όλες τις ομάδες του Δήμου μας 

Πηγή από το www.epsm.gr

 

K2_LEAVE_YOUR_COMMENT

Σιγουρευτείτε πως έχετε εισάγει όλες τις απαραίτητες πληροφορίες με το σύμβολο (*). Ο κώδικας HTML δεν επιτρέπεται.

Top