ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ |00a0e3 (866)

ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ |00a0e3

paok1Χθες και μέσα σε κλίμα χαράς και δημιουργίας ,επεγράφη η σημαντική συνεργασία ανάμεσα στην οικογένεια του ΠΑΟΚ Σταυρού και του γνωστού παλαίμαχου ποδοσφαιριστή του ΠΑΟΚ κ Δημήτρη Μήτογλου .

pezoporiabaliakalta2Πεζοπορία: Βόρεια Πίνδος (Βάλια Κάλντα) 2.3.4/06/2017
Παρασκευή, Σάββατο, Κυριακή 2.3.4/06/2017
Α’ γκρουπ: Διάσχιση, Σάββατο 3/6/2017: Βάλια Κάλντα - Αρκουδόρεμα- Πυρήνας – Λίμνες Φλέγγα.

banner 3219Στις 14 Μαΐου πραγματοποιήθηκε στην Βέροια το Κύπελλο Καράτε Εγχρώμων και Μαυρων ζωνών Βορείου Ελλάδος. Ο Αθλητικός Σύλλογος Καράτε «Αριστοτέλης» Ασπροβάλτας συμμετείχε με 10 αθλητές οι οποίοι αποκόμισαν επάξια συνολικά 15 μετάλλια. Αξίζει ένα μεγάλο «εύγε» στους αθλητές

10390479 882704598476401 1902980561783326495 nΟ Φ.Ο.Σ. Σταυρού σας προσκαλεί στην 34η Βορειοελλαδική Συνάντηση Ορειβατικών Συλλόγων, η

οποία θα γίνει στις 16-17-18 Ιουνίου 2017 στην θερινή Κατασκήνωση στο Σταυρό Θεσσαλονίκης.

aeagiosgeorgios1

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΦΙΛΕΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ

ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ

ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΕ ΕΙΧΑΜΕ ΑΥΛΑΙΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΗΣ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 

ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΕΝΑΡΞΗ ΑΓΩΝΩΝ ΜΠΑΡΑΖ ΣΤΗΝ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΠΟΙΟ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ:

 

(30η αγωνιστική)

 

 

ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 7 2 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2 1 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 0 3 ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 1 1 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 1 1 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 0 5 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 1 3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 3 0

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 
ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός   εκτός  
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ  69 0 83-35  21-6-3  49-21  11-3-1  34-14  10-3-2 
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ  68 0 76-26  20-8-2  39-8  11-4-0  37-18  9-4-2 
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ  58 0 69-36  17-7-6  33-11  9-4-2  36-25  8-3-4 
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ  55 0 65-41  17-4-9  38-19  10-1-4  27-22  7-3-5 
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ  55 0 48-28  16-7-7  29-16  9-2-4  19-12  7-5-3 
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ  54 0 67-35  16-6-8  31-15  8-5-2  36-20  8-1-6 
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ  52 0 58-35  15-7-8  33-16  9-3-3  25-19  6-4-5 
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ  44 0 50-60  13-5-12  29-30  7-2-6  21-30  6-3-6 
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  42 0 44-41  12-6-12  27-18  8-3-4  17-23  4-3-8 
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ  39 0 56-49  11-6-13  33-20  8-3-4  23-29  3-3-9 
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  39 0 46-57  12-3-15  27-24  8-1-6  19-33  4-2-9 
ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ  33 0 44-65  10-3-17  22-21  6-2-7  22-44  4-1-10 
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ  29 0 43-68  7-8-15  27-29  6-4-5  16-39  1-4-10 
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ  27 0 44-67  8-3-19  27-30  6-2-7  17-37  2-1-12 
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ  15 0 32-94  4-3-23  15-43  2-2-11  17-51  2-1-12 
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ  -2 -2 4-92  0-0-30  3-46  0-0-15  1-46  0-0-15 

B΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

5ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η φάση Play-Off )
Διγενής Κρυονερίου – ΠΑΟΚ Ανοιξιάς 3-3 (3-4 στα πέναλτι)
Φοίνικας Σχολαρίου – Δάφνη Ευαγγελισμού 3-1
 
5ος ΟΜΙΛΟΣ
(τελικός Play-Out)
Βρασίδας Βρασνών – Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας 3-0 Α.α
 
(Άγγελος Καραϊσαρίδης)
Πληροφορίες από το www.epsm.gr

souglianiSouglianiTrail, Race, Kids 2017: Μεταγωνιστικό Δελτίο Τύπου της διοργάνωσης !

Σάββατο πρωί, 22/4/2017. Ακούγεται το ξυπνητήρι στις 07:30πμ. για να σηκωθεί για τρίτη συνεχόμενη χρονιά ο Τεχνικός Διευθυντής του αγώνα και αθλητής του Φ.Ο.Σ. Σταυρού (Γιάννης Αγκοτάκης), μια μέρα πριν τον αγώνα, για να κάνει τον τελευταίο έλεγχο στη διαδρομή που θα ακολουθήσουν οι

berasitexniki

 

Καλημέρα φίλες και φίλοι μου

Το ερχόμενο σαββατοκύριακο που ακολουθεί έχουμε την αυλαία του πρωταθλήματος της Ά κατηγορίας στον ΄4 όμιλο καθώς επίσης και αγώνες κατάταξης στην Β΄κατηγορία στον 5΄όμιλο.
ΕΣΚΕΔΟ

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 30.04.2017

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (30η αγωνιστική)

 

Αρης Καβαλαρίου - Αρης Ξηροποτάμου

Γήπεδο: Καβαλαρίου - ώρα: 17.00

 

ΑΕ Αγ.Γεωργίου - ΠΑΟΚ Σταυρού

Γήπεδο: Ασπροβάλτας - ώρα: 17.00

 

ΠΑΟ Δορκάδας - Θύελλα Περιστερώνα

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 17.00

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Off - 1η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Διγενής Κρυονερίου - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς

Γήπεδο: Κρυονερίου - ώρα: 16.30

 

Φοίνικας Σχολαρίου - Δάφνη Ευαγγελισμού

Γήπεδο: Σχολαρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 16.30

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Out - 1η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Βρασίδας Βρασνών - Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας

Γήπεδο: Βρασνών - ώρα: 16.30

 

 

Ευχόμαστε ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ σ΄όλες τις ομάδες του Δήμου μας

Άγγελος Καραϊσαρίδης (Πηγή από το www.epsm.gr)

vrasidasomadaa

Καλημέρα φίλες και φίλοι μου και καλή μας Εβδομάδα.

Το Σαββατοκύριακο που μας πέρασε είχαμε συγκλονιστικές αναμετρήσεις στο Πρωτάθλημα της Ά Κατηγορίας του 4΄Ομίλου

καθώς επίσης και την αυλαία του Πρωταθλήματος της Β΄Κατηγορίας του 5΄Ομίλου.

Αναλυτικά είχαμε:

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

 

(29η αγωνιστική)

 

 

ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 3 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 3 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 2 0 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ 2 2 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 6 0 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 3 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 0 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός   εκτός  
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ  66 0 78-35  20-6-3  49-21  11-3-1  29-14  9-3-2 
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ  65 0 69-24  19-8-2  32-6  10-4-0  37-18  9-4-2 
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ  57 0 68-35  17-6-6  32-10  9-3-2  36-25  8-3-4 
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ  54 0 64-40  17-3-9  38-19  10-1-4  26-21  7-2-5 
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ  52 0 57-33  15-7-7  33-16  9-3-3  24-17  6-4-4 
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ  52 0 45-28  15-7-7  26-16  8-2-4  19-12  7-5-3 
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ  51 0 64-34  15-6-8  31-15  8-5-2  33-19  7-1-6 
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ  44 0 49-57  13-5-11  28-27  7-2-5  21-30  6-3-6 
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  42 0 44-38  12-6-11  27-18  8-3-4  17-20  4-3-7 
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ  38 0 55-48  11-5-13  32-19  8-2-4  23-29  3-3-9 
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  36 0 44-56  11-3-15  25-23  7-1-6  19-33  4-2-9 
ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ  30 0 41-65  9-3-17  22-21  6-2-7  19-44  3-1-10 
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ  28 0 42-67  7-7-15  27-29  6-4-5  15-38  1-3-10 
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ  27 0 44-62  8-3-18  27-25  6-2-6  17-37  2-1-12 
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ  15 0 30-87  4-3-22  15-43  2-2-11  15-44  2-1-11 
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ  -2 -2 4-89  0-0-29  3-43  0-0-14  1-46  0-0-15 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

 

(26η αγωνιστική)

 

 

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ 3 5 ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ 2 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ 4 1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ 1 2 Μ.ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ 4 2 ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 2 0 ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός   εκτός  
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ  60 0 58-14  19-3-2  26-2  10-1-1  32-12  9-2-1 
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ  55 0 46-18  17-4-3  26-10  9-1-2  20-8  8-3-1 
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ  47 0 41-21  14-5-5  17-8  7-3-2  24-13  7-2-3 
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ  40 0 32-22  12-4-8  20-13  6-2-4  12-9  6-2-4 
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ  38 0 39-31  11-5-8  24-13  8-2-2  15-18  3-3-6 
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ  36 0 36-41  12-0-12  23-20  7-0-5  13-21  5-0-7 
ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ  33 -5 36-28  12-2-10  18-10  8-1-3  18-18  4-1-7 
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ  31 0 37-33  9-4-11  17-16  4-3-5  20-17  5-1-6 
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ  26 0 32-39  6-8-10  21-20  5-4-3  11-19  1-4-7 
ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ  26 0 31-39  7-5-12  19-17  5-2-5  12-22  2-3-7 
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ  17 0 32-56  4-5-15  15-25  2-2-8  17-31  2-3-7 
Μ.ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ  17 -5 34-61  6-4-14  19-32  3-3-6  15-29  3-1-8 
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ  7 0 27-78  2-1-21  11-39  0-1-11  16-39  2-0-10 

 

Άγγελος Καραϊσαρίδης 

Πηγή από το

www.epsm.gr

 

 

 

 

 

aeagiosgeorgξηρο

θυεllaπαοκ

 

Καλησπέρα Φίλες και Φίλοι μου

Έχουμε συγκλονιστικό πρωτάθλημα της Ά κατηγορίας του 4΄όμιλου της Ε.Π.Σ.Μ

εκεί που εκπρωσοπούν 4 ομάδες από το Δήμο μας και είναι οι παρακάτω:

ΑΕ ΓΕΩΡΓΙΟΥ,ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ,ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ ΚΑΙ ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 

για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις ως πρός την θέση που έχουν γραφτεί είναι αλφαβητικώς.

Οι 2 πρώτες ομάδες παλέυουν με νύχια κ με δόντια να κρατηθούν στην κατηγορία και

οι 2 άλλες να συμμέτασχουν σε αγώνες μπαράζ καθώς εισέλθουν στις προνομοιούχες θέσεις 2-6.

Η ομάδα του Αγίου Γεωργίου τις 2 τελευταίες αγωνιστικές έχει 2 τοπικά ντέρμπι το μεν πρώτο πηγαίνει

στο Ξηροπόταμο και το δε δεύτερο υποδέχεται την ομάδα του Σταυρού.

Η ομάδα του Άρη Ξηροποτάμου έχει να αντιμετώπίσει τις 2 τελευταίες αγωνιστικές

υποδέχεται την ΑΕ ΓΕΩΡΓΙΟΥ και τελευπαία αγωνιστική πηγαίνει στο Καβαλάρι. 

Η ομάδα της Θύελλας Περιστερώνα έχει να αντιμετώπίσει τις 2 τελευταίες αγωνιστικές

υποδέχεται την ομάδα του Δρυμού και τελευταία αγωνιστική πηγαίνει Δορκάδα.

Η ομάδα του Πάοκ Σταυρού έχει να αντιμετώπίσει τις 2 τελευταίες αγωνιστικέςυμ

υποδέχεται την ομάδα της Δορκάδας και τελευταία αγωνιστικήιπηγαίνει στην Ασπροβάλτα.

Να θυμηθούμε την μέχρι στιγμής βαθμολογία

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός   εκτός  
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ  65 0 78-35  20-5-3  49-21  11-2-1  29-14  9-3-2 
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ  62 0 66-24  18-8-2  29-6  9-4-0  37-18  9-4-2 
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ  57 0 68-33  17-6-5  32-10  9-3-2  36-23  8-3-3 
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ  51 0 63-32  15-6-7  30-13  8-5-1  33-19  7-1-6 
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ  51 0 58-40  16-3-9  32-19  9-1-4  26-21  7-2-5 
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ  51 0 45-28  15-6-7  26-16  8-2-4  19-12  7-4-3 
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ  49 0 55-33  14-7-7  31-16  8-3-3  24-17  6-4-4 
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ  44 0 49-54  13-5-10  28-27  7-2-5  21-27  6-3-5 
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  39 0 42-37  11-6-11  27-18  8-3-4  15-19  3-3-7 
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ  37 0 53-46  11-4-13  32-19  8-2-4  21-27  3-2-9 
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  33 0 41-55  10-3-15  25-23  7-1-6  16-32  3-2-9 
ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ  29 0 39-63  9-2-17  20-19  6-1-7  19-44  3-1-10 
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ  27 0 44-56  8-3-17  27-25  6-2-6  17-31  2-1-11 
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ  25 0 39-67  6-7-15  24-29  5-4-5  15-38  1-3-10 
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ  15 0 29-84  4-3-21  14-40  2-2-10  15-44  2-1-11 
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ  -2 -2 4-86  0-0-28  3-43  0-0-14  1-43  0-0-14 

Καθώς επίσης και τις 2 τελευταίες αγωνιστικές του πρωταθλήματος:

 

 

29η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

  ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ     ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
  ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ     ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
  ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ     ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
  ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ     ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
  ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

30η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

  ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ     ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
  ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ     ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ     ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ
  ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ     ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
  ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ     ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
  ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

Από μερίας μας να ευχηθούμε καλή επιτυχία στις ομάδες του Δήμου μας.

Άγγελος Καραϊσαρίδης

modi 

 

Καλησπέρα Φίλες και Φίλοι μου 

2 Στροφές έμειναν για το πρωτάθλημα της Ά Κατηγορίας Δ΄Ομίλου όπου το ενδιαφέρον κορυφώνεται

Το Σαββατοκύριακο που μας πέρασε έιχαμε τα παράκατω αποτελέσματα

 

(28η αγωνιστική)

 

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 0 3 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 1 1 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 0 1 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 3 1 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 4 5 ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 1 1 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 3 2 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 3 3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
 
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
 
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός   εκτός  
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ  65 0 78-35  20-5-3  49-21  11-2-1  29-14  9-3-2 
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ  62 0 66-24  18-8-2  29-6  9-4-0  37-18  9-4-2 
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ  57 0 68-33  17-6-5  32-10  9-3-2  36-23  8-3-3 
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ  51 0 63-32  15-6-7  30-13  8-5-1  33-19  7-1-6 
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ  51 0 58-40  16-3-9  32-19  9-1-4  26-21  7-2-5 
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ  51 0 45-28  15-6-7  26-16  8-2-4  19-12  7-4-3 
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ  49 0 55-33  14-7-7  31-16  8-3-3  24-17  6-4-4 
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ  44 0 49-54  13-5-10  28-27  7-2-5  21-27  6-3-5 
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  39 0 42-37  11-6-11  27-18  8-3-4  15-19  3-3-7 
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ  37 0 53-46  11-4-13  32-19  8-2-4  21-27  3-2-9 
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  33 0 41-55  10-3-15  25-23  7-1-6  16-32  3-2-9 
ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ  29 0 39-63  9-2-17  20-19  6-1-7  19-44  3-1-10 
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ  27 0 44-56  8-3-17  27-25  6-2-6  17-31  2-1-11 
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ  25 0 39-67  6-7-15  24-29  5-4-5  15-38  1-3-10 
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ  15 0 29-84  4-3-21  14-40  2-2-10  15-44  2-1-11 
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ  -2 -2 4-86  0-0-28  3-43  0-0-14  1-43  0-0-14 

 

Για το πρωτάθλημα της Β΄Κατηγορίας του Ε΄Ομίλου είχαμε τα αποτελέσματα καθεί το ώς έμεινε μια αγωνιστική ημέρα για να 

ολοκληρωθεί το Πρωτάθλημα

 

(25η αγωνιστική)

 

 

ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 2 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ 5 2 ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ 5 3 ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 0 1 ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ
Μ.ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ 1 3 ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ
ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ 0 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ

 

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός   εκτός  
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ  60 0 58-14  19-3-2  26-2  10-1-1  32-12  9-2-1 
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ  52 0 44-18  16-4-3  24-10  8-1-2  20-8  8-3-1 
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ  47 0 40-17  14-5-4  17-8  7-3-2  23-9  7-2-2 
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ  38 0 39-29  11-5-7  24-13  8-2-2  15-16  3-3-5 
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ  37 0 30-22  11-4-8  18-13  5-2-4  12-9  6-2-4 
ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ  33 -5 34-24  12-2-9  18-10  8-1-3  16-14  4-1-6 
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ  33 0 32-39  11-0-12  19-18  6-0-5  13-21  5-0-7 
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ  31 0 34-28  9-4-10  14-11  4-3-4  20-17  5-1-6 
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ  26 0 32-37  6-8-9  21-20  5-4-3  11-17  1-4-6 
ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ  23 0 27-38  6-5-12  15-16  4-2-5  12-22  2-3-7 
Μ.ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ  16 -3 32-60  5-4-14  19-32  3-3-6  13-28  2-1-8 
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ  14 0 27-53  3-5-15  15-25  2-2-8  12-28  1-3-7 
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ  7 0 26-76  2-1-20  10-37  0-1-10  16-39  2-0-10 

 

Να ευχηθώ ολόψυχα:

 

Καλή Ανάσταση

 Το άγιο Φως της Ανάστασης, ας φωτίσει τις ψυχές και τις ζωές όλων μας.

 

Άγγελος Καραϊσαρίδης

Πληροφορίες από το

www.epsm.gr

Σελίδα 4 από 62
Top