A1 Ερασιτεχνική – Αποτελέσματα 29ης Αγωνιστικής
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ - ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 0-1
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 0-2
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 0-2
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 0-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΥΧΝΗΣ 1-0
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ - ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ 0-0
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ 1-1
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 0-0
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 0-1
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΟΜΑΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ |
ΒΑΘΜΟΙ |
ΠΟΙΝΕΣ |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ |
64 |
0 |
ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ |
56 |
0 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ |
52 |
0 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ |
52 |
0 |
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ |
52 |
0 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ |
48 |
0 |
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ |
47 |
0 |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛIΧΝΗΣ |
42 |
0 |
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ |
42 |
0 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ |
41 |
0 |
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ |
41 |
0 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ |
39 |
0 |
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ |
38 |
0 |
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ |
30 |
0 |
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ |
29 |
0 |
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ |
22 |
0 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ |
14 |
0 |
ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ |
4 |
0 |
Α Ερασιτεχνική 4ος όμιλος (Πρωτάθλημα) – 26η Αγωνιστική
ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 0-4
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 0-2
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ 2-1
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ - ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 0-3
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2-1
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΑΛΥΨΗΣ 0-0
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ - ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 1-1
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΟΜΑΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ |
ΒΑΘΜΟΙ |
ΠΟΙΝΕΣ |
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ |
61 |
0 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ |
60 |
0 |
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ |
50 |
0 |
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ |
50 |
0 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ |
49 |
0 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ |
34 |
0 |
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ |
27 |
0 |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ |
27 |
0 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
26 |
0 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ |
25 |
0 |
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ |
25 |
0 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΑΛΥΨΗΣ |
23 |
0 |
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ |
23 |
0 |
ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ |
22 |
0 |
ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ |
19 |
0 |
Β Ερασιτεχνική 5ος όμιλος (Πρωτάθλημα) – 24η Αγωνιστική
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ - ΑΣ ΒΑΣΙΛΟΥΔΙ ΑΠΟΛΛΩΝ 1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ - ΦΛΟΓΑ ΛΑΓΚΑΔΙΚΙΩΝ 3-0
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ - ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ 1-0
ΑΣ ΑΡΕΘΟΥΣΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ 3-2
Μ.ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 1-0
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ - ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ 2-1
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ - ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 0-2
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΟΜΑΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ |
ΒΑΘΜΟΙ |
ΠΟΙΝΕΣ |
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
48 |
0 |
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ |
47 |
0 |
Μ.ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ |
47 |
0 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ |
45 |
0 |
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ |
40 |
0 |
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ |
40 |
0 |
ΑΣ ΒΑΣΙΛΟΥΔΙ |
40 |
0 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ |
38 |
0 |
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ |
36 |
0 |
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ |
32 |
0 |
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ |
20 |
0 |
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ |
18 |
0 |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ |
18 |
0 |
ΑΣ ΑΡΕΘΟΥΣΑΣ |
12 |
0 |
ΦΛΟΓΑ ΛΑΓΚΑΔΙΚΙΩΝ |
-2 |
-2 |
Γ Ερασιτεχνική 4ος όμιλος (Πρωτάθλημα) – 20η Αγωνιστική
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ 1-2
ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ - ΦΛΟΓΑ ΚΟΚΚΑΛΟΥΣ 3-0
ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΚΑΛΑΜΩΤΟΥ 1-1
Μ. ΑΛΕΞ. ΝΥΜΦΟΠΕΤΡΑΣ - ΤΡΙΤΩΝ ΒΟΛΒΗΣ 4-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ - ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ 0- 0
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΟΜΑΔΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ |
ΒΑΘΜΟΙ |
ΠΟΙΝΕΣ |
ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ |
45 |
0 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ |
41 |
0 |
ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ |
33 |
0 |
ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ |
33 |
0 |
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ |
32 |
0 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΚΑΛΑΜΩΤΟΥ |
26 |
0 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ |
23 |
0 |
Μ. ΑΛΕΞ. ΝΥΜΦΟΠΕΤΡΑΣ |
22 |
0 |
ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ |
18 |
0 |
ΤΡΙΤΩΝ ΒΟΛΒΗΣ |
7 |
0 |
ΦΛΟΓΑ ΚΟΚΚΑΛΟΥΣ |
0 |
0 |
Πληροφορίες από : epsm.gr