Προβολή άρθρων κατά ημερομηνία: Τετάρτη, 13 Δεκεμβρίου 2017

Στις εξετάσεις ένας μαθητής που δεν μπορεί να λύσει την άσκηση γράφει:

Κατηγορία ΑΝΕΚΔΟΤΑ |e31e24

Καλησπέρα φίλες και φίλοι μου

Τελευτάια παιχνίδια για την Ποδοσφαιρική σεζόν 2017-2018

Έχουμε "θερμές" αναμετρήσεις όπου θα καθηλώσουν το φίλαθλο κόσμο.

Αναλυτικά παρακάτω:

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 16.12.2017

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

Δόξα Αγ.Παύλου - ΠΑΟΚ Σταυρού 

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 17.00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Θύελλα Περιστερώνα 

Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 15.00

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Δόξα Δρυμού 

Γήπεδο: Ανοιξίας - ώρα: 15.00

 

ΠΑΟ Ξυλούπολης - Αρης Ξηροποτάμου 

Γήπεδο: Ξυλούπολης - ώρα: 15.00

 

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - Δάφνη Ευαγγελισμού 

Γήπεδο: Μελισσοχωρίου - ώρα: 15.00

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

Δόξα Γερακαρούς - Αετός Ανω Σταυρού 

Γήπεδο: Γερακαρούς - ώρα: 15.00

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 17.12.2017

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

Εθνικός Πυλαίας - Ελλήσποντος Μαδύτου 

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 15.00

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

Νέστωρ Οσσας - Βρασίδας Βρασνών 

Γήπεδο: Όσσας - ώρα: 12.00

 

Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Ηρακλής Μοδίου 

Γήπεδο: Ζαγκλιβερίου - ώρα: 15.00

 

Ποντιακός Πολυδενδρίου - ΜΑΣ Στίβου 

Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 11.30

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

Δράση Αρδαμερίου - Εθνικός Προφήτη 

Γήπεδο: Βασιλουδίου - ώρα: 11.30

 

ΑΟ Θράκης - Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Θα ήθελα να ευχήθω σ'ολες τις ομάδες και σ'όλους τους εμπλεκόμενους που ασχολούνται με το Ερασιτεχνικό Ποδόσφαιρο

"ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ Κ΄ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΤΟ ΝΕΟ ΕΤΟΣ"

               "ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ"

Με Υγεία πάνω από όλα και ό,τι αλλό επιθυμούν

Να πραγματοποιηθούν οι στόχοι που έχουν βάλει.

Πηγή από το WWW.EPSM.GR

 

 

Κατηγορία ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ |00a0e3
Top