ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ |00a0e3 (879)

ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ |00a0e3

maditosΜετά και τη χθεσινη νίκη με 1-3 μέσα στο Σχολάρι επί του Φοίνικα, ο Ελλήσποντος Μαδύτου παρά τις πολλές απουσίες, κατακτά σήμερα και μαθηματικά τον τίτλο του πρωταθλητή.

UYE

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΕΣ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΕΙΣ Σ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΤΗΣ Ε.Π.Σ.Μ

ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΜΕΡΟ 01-02 ΑΠΡ 2017

ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 01 ΑΠΡ 2017

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(27η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αρης Ξηροποτάμου - ΠΑΟ Δορκάδας 
Γήπεδο: Ξηροποτάμου - ώρα: 17.00

ΑΕ Αγ.Γεωργίου - Δόξα Δρυμού 
Γήπεδο: Ασπροβάλτας - ώρα: 17.00

ΠΑΟΚ Σταυρού - Μακεδονικός Λητής 
Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 17.00

Θύελλα Περιστερώνα - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 
Γήπεδο: Περιστερώνας - ώρα: 17.00

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Off - 1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Εθνικός Προφήτη - Κένταυρος Ακαδ.Ποδοσφαίρου 
Γήπεδο: Προφήτη - ώρα: 16.30

ΚΥΡΙΑΚΗ 02 ΑΠΡ 2017

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Φοίνικας Σχολαρίου - Ελλήσποντος Μαδύτου 
Γήπεδο: Σχολαρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 17.00

Νέστωρ Οσσας - Ηρακλής Μοδίου 
Γήπεδο: Όσσας - ώρα: 17.00 

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Βρασίδας Βρασνών 
Γήπεδο: Ανοιξίας - ώρα: 17.00 

Δάφνη Ευαγγελισμού - Απόλλων Ζαγκλιβερίου 
Γήπεδο: Ευαγγελισμού - ώρα: 17.00

Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - ΜΑΣ Στίβου 
Γήπεδο: Νέας Απολλωνίας - ώρα: 17.00

 

Καλό Μήνα να έχουμε με υγεία σ όλους μας και ό,τι καλυτερο σας εύχομαι ολόψυχα

Να μην ξεχνιόμαστε

Καλή επιτυχία σ όλες τις ομάδες του Δήμου μας

(Άγγελος Καραϊσαρίδης)

Πληροφορίες από το

www.epsm.gr

dafni3

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΙΧΑΝ ΩΣ ΕΞΗΣ:

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

 

ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 4 2 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 3 5 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 3 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 2 1 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 3 3 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 1 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 6 0 ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 4 3 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ  61 0 71-31  19-4-3  49-21  11-2-1  22-10  8-2-2 
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ  56 0 62-24  16-8-2  26-6  8-4-0  36-18  8-4-2 
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ  53 0 63-30  16-5-5  31-9  9-2-2  32-21  7-3-3 
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ  50 0 58-26  15-5-6  27-10  8-4-1  31-16  7-1-5 
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ  49 0 44-27  15-4-7  25-15  8-1-4  19-12  7-3-3 
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ  48 0 54-30  14-6-6  31-16  8-2-3  23-14  6-4-3 
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ  47 0 54-37  15-2-9  29-17  8-1-4  25-20  7-1-5 
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ  44 0 45-46  13-5-8  24-22  7-2-4  21-24  6-3-4 
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  36 0 39-34  10-6-10  24-16  7-3-4  15-18  3-3-6 
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ  34 0 50-45  10-4-12  32-18  8-2-3  18-27  2-2-9 
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  29 0 37-54  9-2-15  22-23  6-1-6  15-31  3-1-9 
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ  25 0 36-60  6-7-13  23-25  5-4-4  13-35  1-3-9 
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ  24 0 41-52  7-3-16  24-24  5-2-6  17-28  2-1-10 
ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ  23 0 33-59  7-2-17  19-19  5-1-7  14-40  2-1-10 
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ  12 0 24-80  3-3-20  12-36  2-2-9  12-44  1-1-11 
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ  -2 -2 4-80  0-0-26  3-37  0-0-12  1-43  0-0-14 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 2 0 ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ 3 0 ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ 0 1 ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ 1 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ 0 2 ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 3 0 Μ.ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ

 

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(24η αγωνιστική)

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ - ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ - ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ - ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ  54 0 53-12  17-3-2  24-1  9-1-1  29-11  8-2-1 
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ  47 0 39-14  14-5-2  17-7  7-3-1  22-7  7-2-1 
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ  46 0 41-17  14-4-3  22-9  7-1-2  19-8  7-3-1 
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ  37 0 29-19  11-4-7  17-10  5-2-3  12-9  6-2-4 
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ  32 0 34-27  9-5-7  22-12  7-2-2  12-15  2-3-5 
ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ  30 -5 29-21  11-2-8  18-9  8-1-2  11-12  3-1-6 
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ  28 0 31-25  8-4-9  14-11  4-3-4  17-14  4-1-5 
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ  27 0 30-39  9-0-12  18-18  5-0-5  12-21  4-0-7 
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ  23 0 26-32  5-8-8  16-17  4-4-3  10-15  1-4-5 
ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ  23 0 24-31  6-5-10  14-14  4-2-4  10-17  2-3-6 
Μ.ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ  16 -3 29-52  5-4-12  16-24  3-3-4  13-28  2-1-8 
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ  11 0 22-50  2-5-14  10-23  1-2-8  12-27  1-3-6 
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ  7

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ 1 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 5 0 ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 0 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΚΑΛΑΜΩΤΟΥ
ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ 1 4 ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ  46 0 47-4  15-1-0  28-1  8-0-0  19-3  7-1-0 
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ  35 0 31-11  10-5-1  16-5  5-3-0  15-6  5-2-1 
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ  30 0 43-27  9-3-4  24-12  4-2-2  19-15  5-1-2 
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ  25 0 32-28  7-4-5  15-10  4-2-2  17-18  3-2-3 
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΚΑΛΑΜΩΤΟΥ  22 0 26-27  6-4-6  12-13  3-1-4  14-14  3-3-2 
ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ  19 0 23-24  6-1-9  15-9  4-1-3  8-15  2-0-6 
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ  14 0 20-26  4-2-10  9-14  1-1-6  11-12  3-1-4 
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ  9 0 14-53  3-0-13  11-22  3-0-5  3-31  0-0-8 
ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ  5 0 12-48  1-2-13  9-23  1-1-6  3-25  0-1-7 

 

 

dromosmegasaleksandrosΜε τη λαμπρότητα που αρμόζει στο μεγαλύτερο αθλητικό γεγονός της Βόρειας Ελλάδας ξεκίνησε η αντίστροφη μέτρηση για τον Stoiximan.gr 12ο Διεθνή Μαραθώνιο «ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ», που θα πλημμυρίσει το κέντρο της Θεσσαλονίκης με περισσότερους από 21.000 δρομείς κάθε ηλικίας, την Κυριακή 2 Απριλίου!

165152 1671628603843 4177176 n(Γράφει ο Θοδωρής Σαββίδης)
Νέα νίκη του Αριστοτέλη. Νίκησε εντός έδρας με 65-55 τον τρίτο στην βαθμολογία Μάρκο Μπότσαρη. Έτσι συνέχισε τις νίκες εναντίον ομάδων που διεκδικούν την άνοδο. Μετά το DEI και την Προοδευτική ήρθε η σειρά του Μάρκου Μπότσαρη.

ghpedo

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ

Το Σαββατοκύριακο που έρχεται κάνουμε Παρέλαση (ΕΘΝΙΚΗ ΕΟΡΤΗ 25ης ΜΑΡΤΙΟΥ)

βλέπουμε την αγαπημένη μας ΕΘΝΙΚΗ ΕΛΛΑΔΟΣ

αλλάζουμε την ώρα τα ξημερώματα της Κυριάκης

αλλά πάνω από όλα έχουμε αγωνιστική σ΄όλα τα πρωταθλήματα της Ε.Π.Σ.Μ

καθώς αναμένονται συγκλονιστικές αναμετρήσεις σ΄όλους τους ομίλους.

πάμε ποιό αναλυτικά παρακάτω:

ΣΑΒΒΑΤΟ 25 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)

 

Ελλήσποντος Μαδύτου - Νέστωρ Οσσας 

Γήπεδο: Μαδύτου - ώρα: 16.30

 

Φοίνικας Σχολαρίου - Αετός Ανω Σταυρού 

Γήπεδο: Σχολαρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 16.30

 

Ηρακλής Μοδίου - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς 

Γήπεδο: Μοδίου - ώρα: 16.30

 

Βρασίδας Βρασνών - Εθνικός Σοχού 

Γήπεδο: Βρασνών - ώρα: 16.30

 

Απόλλων Ζαγκλιβερίου - ΜΑΣ Στίβου 

Γήπεδο: Ζαγκλιβερίου - ώρα: 16.30

 

Διγενής Κρυονερίου - Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας 

Γήπεδο: Κρυονερίου - ώρα: 16.30

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)


Δόξα Γερακαρούς - Εθνικός Προφήτη 

Γήπεδο: Γερακαρούς - ώρα: 16.30

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 26 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)


Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Αρης Ξηροποτάμου 

Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου - ώρα: 12.00

 

Μακεδονικός Λητής - ΑΕ Αγ.Γεωργίου 

Γήπεδο: Λητής - ώρα: 12.00

 

Κεραυνός Ωραιοκάστρου - ΠΑΟΚ Σταυρού 

Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 12.00

 

Δόξα Ασσήρου - Θύελλα Περιστερώνα 

Γήπεδο: Ασσήρου - ώρα: 12.00

 

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ Σ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΜΑΣ

(Άγγελος Καραϊσαρίδης)

Πληροφορίες από το

www.epsm.gr

μοδι

Καλησπέρα Φίλοι μου

Συναρπαστικό και αυτό το Σαββατοκύριακο που μας πέρασε πάμε ποιό αναλυτικά:

                                                                                            A΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 4ΌΜΙΛΟΣ

                                                                                              (25η αγωνιστική)

 

ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 5 5 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 2 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 0 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 0 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 0 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 3 0 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ 0 2 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ  58 0 65-31  18-4-3  43-21  10-2-1  22-10  8-2-2 
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ  55 0 59-21  16-7-2  26-6  8-4-0  33-15  8-3-2 
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ  50 0 58-27  15-5-5  31-9  9-2-2  27-18  6-3-3 
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ  49 0 57-25  15-4-6  26-9  8-3-1  31-16  7-1-5 
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ  47 0 53-29  14-5-6  31-16  8-2-3  22-13  6-3-3 
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ  47 0 51-33  15-2-8  29-17  8-1-4  22-16  7-1-4 
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ  46 0 42-26  14-4-7  23-14  7-1-4  19-12  7-3-3 
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ  41 0 42-46  12-5-8  21-22  6-2-4  21-24  6-3-4 
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  35 0 36-31  10-5-10  21-13  7-2-4  15-18  3-3-6 
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ  31 0 46-43  9-4-12  28-16  7-2-3  18-27  2-2-9 
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  29 0 36-52  9-2-14  22-23  6-1-6  14-29  3-1-8 
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ  24 0 38-47  7-3-15  21-19  5-2-5  17-28  2-1-10 
ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ  23 0 33-53  7-2-16  19-19  5-1-7  14-34  2-1-9 
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ  22 0 32-57  5-7-13  19-22  4-4-4  13-35  1-3-9 
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ  12 0 22-76  3-3-19  12-36  2-2-9  10-40  1-1-10 
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ  -2 -2 4-77  0-0-25  3-37  0-0-12  1-40  0-0-13 

                                                                                 

                                                                                            Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 5ΌΜΙΛΟΣ

22η αγωνιστική)

 

ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ 0 2 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ 1 2 ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ 0 2 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 1 2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ 1 5 ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ 2 2 ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ  51 0 51-12  16-3-2  22-1  8-1-1  29-11  8-2-1 
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ  45 0 40-16  14-3-3  22-9  7-1-2  18-7  7-2-1 
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ  44 0 36-14  13-5-2  14-7  6-3-1  22-7  7-2-1 
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ  34 0 26-19  10-4-7  14-10  4-2-3  12-9  6-2-4 
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ  32 0 34-27  9-5-7  22-12  7-2-2  12-15  2-3-5 
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ  28 0 31-24  8-4-8  14-10  4-3-3  17-14  4-1-5 
ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ  27 -5 27-21  10-2-8  18-9  8-1-2  9-12  2-1-6 
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ  24 0 29-39  8-0-12  18-18  5-0-5  11-21  3-0-7 
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ  23 0 26-30  5-8-7  16-15  4-4-2  10-15  1-4-5 
ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ  23 0 24-29  6-5-9  14-14  4-2-4  10-15  2-3-5 
Μ.ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ  16 -3 29-49  5-4-11  16-24  3-3-4  13-25  2-1-7 
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ  10 0 21-49  2-4-14  9-22  1-1-8  12-27  1-3-6 
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ  7 0 23-68  2-1-18  10-37  0-1-10  13-31  2-0-8 

 

                                                                                       Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 4ΌΜΙΛΟΣ

(17η αγωνιστική)

 

ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ 1 2 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ 0 3 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ 2 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΚΑΛΑΜΩΤΟΥ
ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ 0 5 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ  43 0 42-4  14-1-0  23-1  7-0-0  19-3  7-1-0 
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ  35 0 31-11  10-5-1  16-5  5-3-0  15-6  5-2-1 
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ  27 0 39-26  8-3-4  24-12  4-2-2  15-14  4-1-2 
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ  22 0 29-27  6-4-5  15-10  4-2-2  14-17  2-2-3 
ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ  19 0 22-21  6-1-8  14-6  4-1-2  8-15  2-0-6 
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΚΑΛΑΜΩΤΟΥ  19 0 25-27  5-4-6  12-13  3-1-4  13-14  2-3-2 
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ  14 0 20-25  4-2-9  9-13  1-1-5  11-12  3-1-4 
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ  9 0 14-48  3-0-12  11-22  3-0-5  3-26  0-0-7 
ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ  5 0 11-44  1-2-12  8-19  1-1-5  3-25  0-1-7 

 

Καλή Δημιουργική εβδομάδα σ΄όλους!!!

(Άγγελος Καραϊσαρίδης)

Πληροφορίες από το ()www.epsm.gr

maditosΜετά την ολοκλήρωση της 22ης αγωνιστικής, ο Ελλήσποντος Νέας Μαδύτου δείχνει να βρίσκεται ακόμα πιο κοντά με την κατάκτηση του τίτλου, τέσσερις αγωνιστικές πριν το τέλος.

vrasidasomadaaΤεράστιας βαθμολογικής σημασίας νίκη με 1-5 πήρε στην Νέα Απολλωνία ο Βρασίδας Βρασνών, ο οποίος «καβάλησε» τον Αετό Άνω Σταυρού και πλέον έχει το πάνω χέρι για τα play-out.

basketball(Γράφει ο Θοδωρής Σαββίδης)

Το τρένο του Αριστοτέλη δεν έχει σταματημό. Το σερί συνεχίζεται, έφτασε τις επτά διαδοχικές νίκες, κάνοντας πρωταθλητισμό στο 2ο γύρο. Νίκησε μέσα σε μια δύσκολη έδρα, αυτή της τρίτης στην βαθμολογία Προοδευτικής με 48-62 φτάνοντας τις 11 νίκες στο πρωτάθλημα

Σελίδα 6 από 63
Top