ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ … ( 14 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2017 ).....
14 Δεκ 2017Στις εξετάσεις ένας μαθητής που δεν μπορεί να λύσει την άσκηση γράφει:
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 16-17 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2017
13 Δεκ 2017Καλησπέρα φίλες και φίλοι μου
Τελευτάια παιχνίδια για την Ποδοσφαιρική σεζόν 2017-2018
Έχουμε "θερμές" αναμετρήσεις όπου θα καθηλώσουν το φίλαθλο κόσμο.
Αναλυτικά παρακάτω:
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 16.12.2017
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
Δόξα Αγ.Παύλου - ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 17.00
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Θύελλα Περιστερώνα
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 15.00
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Δόξα Δρυμού
Γήπεδο: Ανοιξίας - ώρα: 15.00
ΠΑΟ Ξυλούπολης - Αρης Ξηροποτάμου
Γήπεδο: Ξυλούπολης - ώρα: 15.00
Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - Δάφνη Ευαγγελισμού
Γήπεδο: Μελισσοχωρίου - ώρα: 15.00
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
Δόξα Γερακαρούς - Αετός Ανω Σταυρού
Γήπεδο: Γερακαρούς - ώρα: 15.00
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 17.12.2017
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
Εθνικός Πυλαίας - Ελλήσποντος Μαδύτου
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 15.00
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
Νέστωρ Οσσας - Βρασίδας Βρασνών
Γήπεδο: Όσσας - ώρα: 12.00
Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Ηρακλής Μοδίου
Γήπεδο: Ζαγκλιβερίου - ώρα: 15.00
Ποντιακός Πολυδενδρίου - ΜΑΣ Στίβου
Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 11.30
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
Δράση Αρδαμερίου - Εθνικός Προφήτη
Γήπεδο: Βασιλουδίου - ώρα: 11.30
ΑΟ Θράκης - Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Θα ήθελα να ευχήθω σ'ολες τις ομάδες και σ'όλους τους εμπλεκόμενους που ασχολούνται με το Ερασιτεχνικό Ποδόσφαιρο
"ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ Κ΄ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΤΟ ΝΕΟ ΕΤΟΣ"
"ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ"
Με Υγεία πάνω από όλα και ό,τι αλλό επιθυμούν
Να πραγματοποιηθούν οι στόχοι που έχουν βάλει.
Πηγή από το WWW.EPSM.GR